🚨 اخبار ارز دیجیتال

حامی ارزهای دیجیتال RFK جونیور حزب دموکرات را ترک می کند و به عنوان یک فرد مستقل شروع به کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده می کند.

رابرت اف کندی جونیور به‌عنوان یک نامزد مستقل برای ریاست‌جمهوری، با محبوبیت بالای ۱۹ درصد شروع به رقابت کرده است. این خیلی عقب تر از بایدن و ترامپ است.

نامزد طرفدار ارزهای دیجیتال برای رئیس جمهور ایالات متحده رابرت اف کندی جونیور (اغلب به نام RFK جونیور) پس از انصراف از پیشنهاد خود برای نامزدی اولیه دموکرات ها در یک گردهمایی در فیلادلفیا در ۹ اکتبر نامزدی خود را اعلام کرد. سپس اعلام کرد. در عوض مستقل او گفت: «من به اینجا آمدم تا خودم را یک نامزد مستقل معرفی کنم.

پرزیدنت کندی از حامیان ارزهای دیجیتال است و می گوید یکی از اهداف دولتش این است که «آمریکا را به مرکز جهانی ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین تبدیل کند». در ماه جولای، او اعلام کرد که قصد دارد دلار آمریکا را با “ارزهای سخت” مانند طلا، نقره، پلاتین و بیت کوین (BTC) پشتیبانی کند.

پرزیدنت کندی همچنین یکی از مخالفان سرسخت سیستم پرداخت فوری فدرال رزرو فدرال رزرو بود و آن را با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) یکی می دانست و در پستی در توییتر (اکنون و در حال هموار کردن راه برای یک شیب لغزنده به سوی استبداد سیاسی است). و “خطر آشکاری وجود داشت که این می تواند اولین قدم به سوی ممنوعیت و توقیف بیت کوین باشد.” متعاقباً فدرال رزرو ایالات متحده یک کمپین آگاهی عمومی برای متمایز کردن FedNow از CBDC راه اندازی کرد.

کندی تصمیم خود را برای چند روز طعنه زد. Super PAC (کمیته اقدام سیاسی) American Values ​​۲۰۲۴ که از او حمایت می کند، نتایج یک نظرسنجی را در دوم اکتبر اعلام کرد که او را با حمایت ۱۹ درصدی نشان داد و او را به قوی ترین نامزد مستقل در تاریخ مدرن انتخابات ایالات متحده تبدیل کرد. ادعا کرد که یک فرد خواهد شد. از رای دهندگان در مقام مقایسه، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده و دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، ۳۸ درصد محبوبیت دارند.

صدها نامزد مستقل نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ اعلام کرده اند، اما تعداد کمی از آنها توجه گسترده ای را به خود جلب کرده اند. تنها رقیب دموکرات بایدن، نویسنده ماریان ویلیامسون است.

اگرچه نام کندی برای نسل‌ها از نزدیک با حزب دموکرات پیوند خورده است، مواضع RFK جونیور در مورد موضوعات مختلف، از جمله مخالفت او با واکسن‌ها، او را از جریان اصلی حزب و خانواده‌اش دور کرده است.

مرتبط: یک نامزد کمتر دوستدار رمزارز – شهردار میامی نامزدی ریاست جمهوری ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورد

دیدگاه های کندی در مورد ارزهای دیجیتال اغلب با دیدگاه های نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس مقایسه می شود. دیسانتیس نه تنها حمایت کندی از بیت کوین را به اشتراک گذاشت، بلکه ضدیت او را نسبت به FedNow و CBDCها نیز به اشتراک گذاشت. بر اساس نظرسنجی ها، آقای دیسانتیس پس از آقای ترامپ در جایگاه دوم در رقابت برای نامزدی انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان قرار دارد.

علیرغم پیشنهادهایی در صنعت مبنی بر اینکه ارزهای رمزپایه موضوعی تعیین کننده برای رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ خواهد بود، با پیشتازی بایدن و ترامپ در نظرسنجی ها برای دو حزب بزرگ سیاسی آمریکا، به نظر می رسد رئیس جمهور بعدی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از مخالفان ارزهای دیجیتال را دارد. پشتیبانی از CBDC

مجله: نظر: ماکسی های رمزنگاری جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزنگاری» حزب دموکرات هستند.


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا