اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار طرفدار ارزهای دیجیتال علیرغم شکست نامزد اصلی در دور اول، همچنان رئیس موقت مجلس نمایندگان آمریکا است.

جیم جردن، نماینده اوهایو، کاندیدای جمهوری خواه برای رئیس مجلس، در رای گیری ۱۷ اکتبر از حمایت ۲۰۰ نفر از همکاران خود برخوردار شد، اما از ۲۱۷ مورد نیاز برای حفظ این سمت فاصله گرفت.

پاتریک مک‌هنری، نماینده کارولینای شمالی، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از حامیان برجسته ارزهای رمزنگاری شده در کنگره، در حال حاضر موقتاً سومین نقش قدرتمند را در دولت دارد.

در رای گیری در ۱۷ اکتبر در میان اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده، هیچ نامزدی برای رئیس مجلس اکثریت آرای لازم برای تضمین کرسی رئیس را کسب نکرد. جیم جردن، کاندیدای رئیس جمهور جمهوری خواه، نماینده اوهایو، ۲۰۰ رای کسب کرد که کمتر از ۲۱۷ رای لازم برای پیروزی بود.

همه ۲۱۲ نماینده دموکرات مجلس به حکیم جفریس، رهبر اقلیت رأی دادند، در حالی که سایر جمهوری خواهان رأی دهنده عبارتند از: استیو اسکالیز، کوین مک کارتی، تام ایمر، تام کول، توماس میسی و مایک گارسیا، نماینده کنگره و نماینده سابق ایالت نیویورک لی. زلدین. طبق قوانین مجلس عوام، لازم نیست رئیس مجلس نماینده مجلس باشد.

نماینده مک‌هنری، که از زمانی که جمهوری‌خواهان به برکناری مک‌کارتی در ۴ اکتبر رای دادند، به‌عنوان رئیس‌جمهور موقت فعالیت می‌کرد، در حال حاضر فاقد صلاحیت برای پیشبرد قانون در مجلس، به غیر از رای رئیس مجلس است. برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، نیمی از قوه مقننه دولت فدرال فلج شده است، که امکان پیشبرد هر گونه قانون مرتبط با رمزنگاری را غیرممکن می کند.

پاتریک مک‌هنری، نماینده کنگره در ۱۷ اکتبر در مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنرانی می‌کند.

بسیاری از حامیان ارزهای دیجیتال در رسانه های اجتماعی تماس گرفت قانونگذاران قصد دارند مک‌هنری را به عنوان سخنران بعدی انتخاب کنند، اما این امر مستلزم آن است که تقریباً همه جمهوری‌خواهان در مجلس پشت سر یک نامزد واحد متحد شوند. رئیس مجلس نمایندگان پس از جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، در ردیف دوم پس از جانشینی ریاست‌جمهوری این کشور قرار دارد. اما برخی از کارشناسان می گویند که خط جانشینی در مورد صندلی موقت مانند مک هنری صدق نمی کند.

مربوط: گزارش: دولت ایالات متحده با بیش از ۵ میلیارد دلار بیت کوین یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین است

در زمان انتشار، مشخص نبود که مک‌هنری چه زمانی قصد داشت برای رأی‌گیری دیگر درخواست کند. بسیاری اردن را به دلیل دروغگویی مکرر در مورد نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به نفع دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا مورد انتقاد قرار داده اند، اما جمهوری خواهان اکثریت مجلس نمایندگان را در اختیار دارند و دموکرات ها در پشت جفریس متحد هستند.او همچنان یک نامزد قوی است.

مک‌هنری رهبری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را برعهده دارد، جایی که قانون‌گذاران از لایحه‌های ارزهای دیجیتال از جمله قانون نوآوری و فناوری مالی قرن بیست و یکم، قانون قطعیت تنظیم مقررات بلاک چین، قانون استیبل کوین شفافیت پرداخت، و قانون سکه خود را حفظ کنند، حمایت می‌کنند. من رای خود را به صندوق انداختم. انتظار می‌رود این لایحه برای رای‌گیری کامل به مجلس فرستاده شود، اما با توجه به وضعیت فعلی رئیس مجلس، بعید است در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد.

مجله: نظر: حداکثر گرایی رمزارز جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزارز» دموکرات است.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا