اخبار ارز دیجیتال

DeSantis طرفدار بیت کوین بیت کوین با عکس جعلی با هوش مصنوعی در کمپین افشاگری ترامپ برچسب گذاری شد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تصویری از دونالد ترامپ که آنتونی فائوچی را در آغوش می‌گیرد و می‌بوسد، توسط ویژگی هشدار اطلاعات نادرست توییتر به عنوان هوش مصنوعی تولید شده است.

ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری بیت کوین (BTC) به اتهام استفاده از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی در یک کمپین تبلیغاتی که رقیب رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ را لکه دار می کند، برچسب گذاری شده است.

این در حالی رخ می دهد که در ماه های اخیر دیپ فیک های تولید شده توسط هوش مصنوعی در تبلیغات سیاسی و کمپین ها مورد استفاده قرار گرفته است.

در 5 ژوئن، کمپین DeSantis ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که ادعا می‌کرد حمایت نزدیک ترامپ از آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی ترامپ را نشان می‌داد.

فائوچی به دلایل دیگر در رابطه با واکنش دولت فدرال به همه‌گیری کووید-19 که بسیاری آن را سخت‌گیر می‌دانستند، در محافل جمهوری‌خواهان یک چهره بحث‌برانگیز است.

این ویدئو کلاژی از تصاویر واقعی ترامپ و فائوسی را به تصویر می‌کشد که با تصویری که به‌نظر می‌رسد این دو یکدیگر را در آغوش گرفته‌اند با هوش مصنوعی ترکیب شده‌اند، در برخی قسمت‌ها ترامپ را به‌عنوان فائوسی نشان می‌دهد. همچنین شامل تصویری است که به نظر می‌رسد در حال بوسیدن یک فرد است.

ویژگی یادداشت‌های اجتماعی توییتر، پروژه اطلاعات نادرست جامعه محور این پلتفرم، سلب مسئولیتی را به توییت اضافه کرد و آن را «تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی» نامید.

AFP Factcheck، بخشی از خبرگزاری فرانسه، گفت که این تصاویر “ویژگی های تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی” را دارند.

اسکرین شات از ویدئو تصاویر بالا سمت چپ، پایین مرکز و پایین سمت راست توسط هوش مصنوعی تولید شده اند.منبع: توییتر

دسانتیس و ترامپ برای نامزدی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری با هم می جنگند. دیسانتیس ماه گذشته نامزدی خود را در فضای توییتر خود آغاز کرد و قول داد از بیت کوین “دفاع کند”. نظرسنجی‌های کنونی دیسانتیس را پشت سر ترامپ قرار داده است.

هوش مصنوعی در سیاست

سایر سیاستمداران نیز از رسانه های تولید شده توسط هوش مصنوعی برای حمله به رقبای خود استفاده می کنند و حتی کمپین ترامپ نیز در استفاده از هوش مصنوعی برای لکه دار کردن دیسانتیس مقصر است.

اندکی پس از اینکه دیسانتیس نامزدی خود را برای ریاست جمهوری اعلام کرد، ترامپ ویدیویی را منتشر کرد که در آن اعلامیه دیسانتیس در توییتر مورد تمسخر قرار گرفت، با استفاده از صدای عمیق جعلی برای به تصویر کشیدن دیسانتیس، الون ماسک، جورج سوروس و آدولف هیتلر، شیطان و ترامپ فضاهای توئیتری جعلی ایجاد کردند.

در ماه آوریل، جمهوری‌خواهان تبلیغی را منتشر کردند که پیش‌بینی می‌کرد دوره دوم ریاست جمهوری جو بایدن چگونه خواهد بود، اما این آگهی مملو از تصاویری بود که توسط هوش مصنوعی از آینده‌ای دیستوپیایی تولید شده بود.

مربوط: کمبریج آنالیتیکا را فراموش کنید – هوش مصنوعی چگونه انتخابات را تهدید می کند

سیاست نیوزیلند اخیراً رسانه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را به همراه حزب ملی رقیب این کشور در چندین پست اجتماعی در ماه مه برای حمله به حزب حاکم کارگر با استفاده از تصاویر تولید شده به نمایش گذاشت.

حزب ملی از هوش مصنوعی در کمپین رسانه های اجتماعی برای ایجاد کارکنان بیمارستان های پلینزی استفاده کرد.منبع: اینستاگرام

یک تصویر کارکنان بیمارستان پولینزیایی را نشان می دهد، دیگری مردان نقابدار را در حال سرقت از یک جواهرفروشی نشان می دهد و تصویر سوم زنی را در داخل خانه ای در شب نشان می دهد. این در تصویر است. همه اینها با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی تولید شده اند.

چشم هوش مصنوعی: 25000 معامله گر روی انتخاب سهام ChatGPT شرط بندی کردند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس و موارد دیگر بد استنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا