اخبار ارز دیجیتال

تایید شناسه خصوصی برنده نمایش واقعیت Binance Web3 است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استارت‌آپ‌ها در یک نمایش واقعی وب 3 مبتنی بر متاورس به نام Build The Block برای تضمین سرمایه‌گذاری از آزمایشگاه‌های بایننس به رقابت پرداختند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس برندگان نمایش واقعی وب 3 خود با عنوان «ساخت بلوک» را که در متاورس برگزار می شود، اعلام کرد. در این نمایشگاه، استارت‌آپ‌ها برای برنده شدن سرمایه‌گذاری از آزمایشگاه‌های Binance با یکدیگر رقابت کردند.

تیم بایننس در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، اعلام کرد که zkPass بیشترین تعداد رای را در این مسابقه کسب کرده و برنده مسابقه شده است. یک راه حل تأیید هویت غیرمتمرکز حفظ حریم خصوصی پس از رقابت با بسیاری از فینالیست ها در صدر قرار گرفت.

هدف این استارت آپ ارائه یک راه حل تأیید هویت برای برنامه های Web3 است. این مبتنی بر محاسبات چند جانبه و فناوری اثبات دانش صفر است.

جاشوا پنگ، یکی از بنیانگذاران zkPass گفت که این سرمایه گذاری به ایجاد یک زیرساخت غیرمتمرکز کمک می کند. پنگ توضیح داد:

ما نه تنها از شرکت در اولین بازی در سری متاورس بلادرنگ هیجان زده ایم، بلکه به ویژه برای برنده شدن Build The Block و فرصتی برای همکاری نزدیک با آزمایشگاه های بایننس، مفتخریم.

Yivo Lin، مدیر ارشد تجاری Binance، که به عنوان داور مسابقه نیز شرکت کرد، گفت که مشتاقانه منتظر رشد برندگان مسابقه است. لین گفت: «هدف ما ایجاد یک پایه اکوسیستم پایدار است که مقیاس‌پذیری را امکان‌پذیر می‌کند، به‌ویژه آن چیزی که با فناوری اثبات دانش صفر امکان‌پذیر است».

مربوط: بایننس به مقامات ایالات متحده کمک می کند تا 4.4 میلیون دلار مرتبط با جنایات سایبری کره شمالی را مسدود کنند.

به غیر از zkPass، چهار شرکت کننده دیگر پیشنهادهای سرمایه گذاری از آزمایشگاه بایننس دریافت کردند. این شامل یک دریاچه داده غیرمتمرکز حفظ حریم خصوصی به نام شبکه ذهن، پروژه‌ای به نام Kryptoskatt برای ساده‌سازی امور مالی Web3، سازنده پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Bracket Labs و پروتکل عملیاتی DappOS است.

در اخبار دیگر، پروتکل بلاک چین Anoma بودجه ای را برای ادامه توسعه معماری خود تضمین کرده است. در 31 مه، یک سازمان غیرانتفاعی سوئیسی، 25 میلیون دلار را برای ساخت یک معماری بلاک چین تعمیم یافته «محور محور» تضمین کرد. آدریان برینک، یکی از بنیانگذاران Anoma، گفت که معماری نسل سوم این پلتفرم در مقایسه با پروتکل های قرارداد هوشمند موجود، قابلیت پیکربندی و سهولت استفاده بیشتری را ارائه می دهد. .

مجله: Asia Express: Ripple، Visa Join Hong Kong CBDC Pilot، Huobi Accused، Token GameFi 300% افزایش یافته استنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا