🚨 اخبار ارز دیجیتال

NFT اولیه؟چند ماه قبل از روز پیتزا بیت کوین، شخصی سعی کرد JPEG را برای بیت کوین بفروشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این فروشنده توسط ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین نیز حمایت می شد، اما هنوز مشخص نیست که آیا این هنرمند واقعاً این فروش را انجام داده است یا خیر.

رمزارز توییتر برای مدت کوتاهی در ۱۴ مه پس از اینکه پیشنهاد کرد اولین خرید واقعی جهان با بیت کوین ممکن است JPEG بوده باشد، مورد انتقاد قرار گرفت و نه پیتزا.

در توییتی توسط توسعه‌دهنده مستقل وودی ورتایمر، مدافع بیت‌کوین ممکن است اولین خرید با بیت‌کوین باشد، قبل از پیتزای بدنام بیت‌کوین.

تاریخ ارسال اسکرین شات ۲۴ ژانویه ۲۰۱۰ است، یعنی چهار ماه کامل قبل از روز پیتزا بیت کوین، زمانی که توسعه دهنده بیت کوین، لازلو هانز، ۱۰۰۰۰ بیت کوین برای دو پیتزا پرداخت کرد. این اولین خرید واقعی از طریق بیت کوین است.

اسکرین شات کاربری به نام Sabunir را نشان می دهد که سعی دارد عکس را به قیمت ۵۰۰ بیت کوین (حدود ۱ دلار در آن زمان) در انجمن بیت کوین Bitcointalk بفروشد.

همچنین تاکید کرد که ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین مستعار، در تلاش بود تا در انجام فروش شرکت کند.

با این حال، با توییتی توسط مایک مک‌دونالد، سرمایه‌گذار حرفه‌ای پوکر که تبدیل به ارز دیجیتال شده است، این ادعا مورد تردید قرار گرفته است.

در یک توییت بعدی، ورتایمر اذعان کرد که توییت اصلی ممکن است نادرست بوده باشد، و گفت که Subneal واقعا JPEG را با قیمت ۵۰۰ BTC برای فروش قرار داده است، اگرچه او یک ماه بعد همان مبلغ را در آدرس خود دریافت کرد. من می توانستم یک JPEG به قیمت ۵۰۰ بیت کوین دریافت کنم.” BTC به عنوان کمک مالی برای صرافی دیگری ارسال شد.

به گفته Wertheimer، هنوز مشخص نیست که ۵۰۰ BTC برای چه چیزی بدون تأیید مستقیم Sabneer منتقل شده است.

مربوط: آخرین به روز رسانی Ordinals بیت کوین را به بازار NFT Binance می آورد

این شایعه پس از پدیده معمولی بیت کوین منتشر شد که در آن، در زمان انتشار این مقاله، بیش از ۶.۱ میلیون تصویر، ویدئو و حتی توکن بر روی بلاک چین بیت کوین توسط استاندارد توکن BRC-20 وجود داشت. تایید شده است که چنین بوده است. بازیگران

تعداد کل اعداد ترتیبی بیت کوین. سس: تجزیه و تحلیل تپه های شنی.

از زمان ایجاد پروتکل Ordinals توسط کیسی رودامور در ۲۱ ژانویه سال جاری، Wertheimer یکی از حامیان اصلی NFT های بیت کوین بوده است و به کاربران اجازه می دهد داده های جدید را بر روی بلاک چین بیت کوین “حک” کنند.

از آن زمان، Wertheimer تلاش کرده است تا موج جدیدی از علاقه مندان به NFT را از طریق یک پروژه Ordinals به نام Taproot Wizards به بیت کوین بیاورد. Taproot Wizards نام خود را از سافت فورک Taproot گرفته است که در وهله اول اجازه ایجاد پروتکل Ordinals را می داد.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا