🚨 اخبار ارز دیجیتال

پرونده های بانک تابعه پرایم تراست برای ورشکستگی در میان معامله خرید BitGo


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک تابعه تسویه حساب پرایم تراست با استناد به انتقال “غیر مجاز” دارایی به گروه فورترس، اعلام ورشکستگی کرده است.

اسناد دادگاه نشان می‌دهد که بانک، زیرمجموعه شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری پرایم تراست، در تاریخ ۱۳ ژوئن برای حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده درخواست داد.

این اقدام چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و شرکت مدیریت دارایی دیجیتال BitGo، نامه‌ای غیر الزام آور برای تصاحب Prime Trust امضا کردند که در ۸ ژوئن اعلام شد.

در پرونده ورشکستگی بانک، لیست بدهی های ۱۷.۷۲ میلیون دلار و ۵.۴ میلیون دلار از جمله «انتقال غیرمجاز» ۱۷.۵ میلیون دلار دارایی به گروه Fortress NFT و انتقال غیرمجاز اسرار تجاری و اطلاعات حساس به Fortress ذکر شده است.

گزیده ای از پرونده ورشکستگی بانک با جزئیات خلاصه دارایی ها و بدهی ها.

بنا بر گزارش ها، گروه Fortress NFT توسط مدیر عامل سابق بانک، CTO و CPO تأسیس شده است و بانک در حال حاضر با گروه Fortress NFT بر سر این اتهامات در حال داوری است.

زمان تشکیل پرونده، مدت کوتاهی پس از اعلام توافق شرکت مادر بانک Prime Trust برای خرید BitGo، سؤالاتی را در مورد تأثیر آن بر معامله ایجاد می کند.

شرایط معامله فاش نشده است، اما در صورت نهایی شدن معامله، BitGo برای گسترش خدمات مدیریت ثروت خود، صندوق پرداخت راه آهن و ارز دیجیتال IRA Primetrust را خریداری خواهد کرد.

شرکت پرایم تراست نوادا تراست نیز به شبکه شرکت های اعتماد تنظیم شده BitGo در داکوتای جنوبی، نیویورک، آلمان و سوئیس خواهد پیوست. زیرساخت API و شبکه تبادل Prime Trust با سرویس BitGo “نقشه ۱:۱” شده است. BitGo می گوید:

“این خرید BitGo را به اولین شرکت دارایی دیجیتال جهانی تبدیل می کند که مجموعه ای از راه حل ها را برای موسسات و پلت فرم های فین تک ارائه می دهد.”

بازار نگهبانی ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تحول است، با معاملات اخیر مانند خرید ریپل از سوئیس ارائه‌دهنده نگهبانی دارایی دیجیتال متاکو به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار در ماه می.

معامله بین BitGo و Prime Trust در زمانی انجام می شود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تغییراتی در قوانین پیشنهاد می کند که کار را برای شرکت های ارزهای دیجیتال سخت تر می کند تا به عنوان حافظ وجوه مشتریان خود عمل کنند.

مرتبط: شرکت تابعه Prometheum تأییدیه FINRA را برای نگهداری واجد شرایط دارایی دیجیتال دریافت کرد

پرایم تراست مدتی است که پس از اخراج یک سوم از کارکنان خود در ژانویه تحت فشار بوده است. سپس، پس از بحران بانکی در ماه مارس، مالکیت وجوه مشتریان Binance.US را از طریق شبکه بانک‌های شریک خود در اختیار گرفت.

سال گذشته، این مرکز یک رسوایی در اورگان، ایالات متحده آمریکا بود که به عنوان منبع اهدای ۵۰۰۰۰۰ دلاری به حزب دمکرات این ایالت شناخته شد، که بعداً مشخص شد که توسط Nishad Singh، مدیر FTX بوده است.

خود BitGo سال گذشته در آستانه خرید ۱.۲ میلیارد دلاری توسط Galaxy Digital بود، اما پس از لغو قرارداد، از Galaxy به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگی

نویسنده: Blanche Gatt

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا