🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت Prime Trust 8 میلیون دلار از سرمایه گذاری TerraUSD ضرر می کند

Prime Core Technologies اعلام کرد که ۶ میلیون دلار از وجوه کاربران و ۲ میلیون دلار از وجوه خزانه داری را از طریق سرمایه گذاری خود در استیبل کوین های الگوریتمی “تحت مدیریت قبلی” از دست داده است.

طبق گزارش‌ها، شرکت مادر مدیر دارایی‌های رمزنگاری Prime Trust، که در حال حاضر در مرحله ورشکستگی فصل ۱۱ است، از طریق سرمایه‌گذاری TerraUSD (UST) خود، حدود ۸ میلیون دلار از سرمایه مشتری و خزانه‌داری خود را از دست داده است.

در دادخواستی که در ۲۴ آگوست به دادگاه ورشکستگی فدرال دلاور ارسال شد، Prime Core Technologies گفت که شرکت “تحت کنترل قبلی” ۶ میلیون دلار از سرمایه مشتری و ۲ میلیون دلار از وجوه مالی را از طریق سرمایه گذاری های UST خود از دست داده است. این شرکت گفت افزایش سرمایه گذاری ها و هزینه ها در اکتبر و نوامبر ۲۰۲۲ به تشکیل پرونده ورشکستگی آن کمک کرده است.

در این برنامه آمده است: «اگرچه زمستان کریپتو رویداد شدیدی نبود که منجر به دادخواهی در قیمومیت یا فصل ۱۱ شود، اما ما اثرات موجی ناشی از زمستان کریپتو را احساس می‌کنیم که منجر به درآمد کمتر می‌شود.»

پرایم تراست در ماه آگوست در ایالات متحده با حدود ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار بدهی و ۲۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ طلبکار در آن زمان اعلام ورشکستگی کرد. این برنامه دریافت که دادگاه نوادا دستور انتصاب متولی پرایم تراست را به دلیل “آسیب جبران ناپذیر” به کاربران و مردم صادر کرد و پس از آن “اتکا به بازار در حال ظهور ارزهای دیجیتال” انجام شد.

مربوط: FBI و مقامات نیویورک در مورد سقوط TerraUSD Stablecoin تحقیق می کنند: گزارش

بر اساس پرونده ماه ژوئن، پرایم تراست بیش از ۸۵ میلیون دلار ارز فیات و ۶۹.۵ میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان بدهکار است. طبق گزارش ها، این شرکت تنها حدود ۲.۹ میلیون دلار ارز فیات و ۶۸.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال در اختیار داشت. در ماه ژوئن، دپارتمان موسسات مالی نوادا از دادگاه درخواست کرد تا شرکت را تحت کنترل درآورد، تا حدی به دلیل “کسری قابل توجه بین دارایی ها و بدهی ها”.

فروپاشی Terra در سال ۲۰۲۲ از نظر بسیاری یکی از رویدادهای مهمی بود که منجر به سقوط گسترده بازار ارزهای دیجیتال شد. چندین شرکت در همان سال اعلام ورشکستگی یا ورشکستگی کردند، از جمله FTX، BlockFi، Celsius Network و Voyager Digital. دو کوون، مؤسس آزمایشگاه Terraform در حال حاضر به دلیل استفاده از مدارک جعلی سفر در مونته نگرو در حال گذراندن محکومیت چهار ماهه زندان است، اما ممکن است در آینده در ایالات متحده و کره جنوبی تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

مجله: Terra سقوط کرد زیرا با غرور همراه شد – مبارزه با چاقو

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا