🚨 اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت ۵/۲۶: BTC، ETH، BNB، XRP، ADA، DOGE، MATIC، SOL، DOT، LTC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به نظر می رسد بهبود در بازار سهام ایالات متحده باعث افزایش کمک مالی در بیت کوین و برخی آلت کوین ها شده است.

بیت کوین (BTC) همچنان زیر ۲۷۰۰۰ دلار ثابت مانده است و تحلیلگران پس از افت اخیر در روزهای اخیر خواستار کاهش به سطح ۲۰۰۰۰ دلار هستند. همه چیز ممکن است، اما بعید است که گاوها حمایت ۲۵۰۰۰ دلاری را بدون مقاومت کنار بگذارند.

در اظهار نظری در ۲۴ می، چک میت، تحلیلگر اصلی Glassnode در زنجیره، گفت که معیار نسبت ریسک سمت فروش نشان می‌دهد «فروشندگان از هر دو طرف خسته شده‌اند»، که نشان می‌دهد یک حرکت بزرگ «نزدیک‌تر» است. آخرین باری که نسبت ریسک سمت فروش به این پایین بود اواخر سال ۲۰۱۵ بود، زمانی که بازار صعودی شروع شد و در دسامبر ۲۰۱۷ به ۲۰۰۰۰ دلار رسید.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال سس: سکه ۳۶۰

یکی دیگر از موارد مثبت کوتاه مدت این است که بازیگران بازار انتظار دارند تا سقف بدهی به توافق برسد، که باعث شد قیمت سهام در بازار سهام ایالات متحده در ۲۶ مه بالاتر رود. اگر احساس ریسک ادامه یابد، تقاضا برای بیت کوین و برخی آلتکوین ها ممکن است افزایش یابد. .

سطوح مقاومت کلیدی برای بیت کوین و آلت کوین های اصلی که برای شروع بهبود پایدار باید از آنها عبور کرد چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین از ۲۵۸۷۱ دلار در ۲۵ می برگشت و به منطقه حمایت قوی ۲۵۸۱۱ دلار به ۲۵۲۵۰ دلار نزدیک شد. گاوها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۷۱۷۳ دلار) برسانند.

نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

این سطح ممکن است دوباره باعث فروش قوی خرس ها شود. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش یابد، نشان دهنده احساسات منفی است زیرا خرس ها در حال بازگشت و فروش هستند.

سطح کلیدی برای تماشای منفی ۲۵۲۵۰ دلار است. اگر این سطح بشکند، جفت BTC/USDT می تواند به ۲۴۰۰۰ دلار و در نهایت به ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یابد، بنابراین ما انتظار داریم که گاوها با تمام توان از این حمایت دفاع کنند.

برعکس، اگر گاوها مقاومت سربار را در متحرک نمایی ۲۰ روزه بشکنند، جفت می تواند به سمت مقاومت حرکت کند. خریداران باید بر این مانع غلبه کنند تا نشان دهند که تعدیل ممکن است به پایان برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتر

اتر (ETH) در چند روز گذشته با الگوی گوه نزولی معامله می‌شود. در حالی که خرس ها سعی کردند قیمت را به خط حمایت گوه ۲۵ می کاهش دهند، گاوها به طور فعال این شیب ها را خریداری کردند که دم بلند شمعدان نشان می دهد.

نمودار روزانه ETH/USDT. منبع: TradingView

گاوها در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۸۲۹ دلار) نگه دارند. در صورت موفقیت، جفت ETH/USDT می تواند تا خط مقاومت افزایش یابد. این سطح یک سطح مهم برای تماشا است زیرا شکست آن احتمال رالی را تا ۲۰۰۰ دلار افزایش می دهد.

اگر قیمت از سطح فعلی یا خط مقاومت کاهش یابد، نشان می دهد که خرس ها در سطوح بالاتر فعال باقی می مانند. این می تواند جفت را برای چند روز دیگر در داخل گوه محبوس نگه دارد.

تحلیل قیمت BNB

BNB (BNB) در ۲۶ می به حمایت افقی نزدیک به ۳۰۰ دلار سقوط کرد، اما دم بلند کندل نشان دهنده خرید صعودی است.

نمودار روزانه BNB/USDT. منبع: TradingView

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۱۱ دلار) همچنان یک مقاومت بزرگ برای تماشای صعودی است. اگر قیمت دوباره از این سطح سقوط کند، احتمال شکستن به زیر ۳۰۰ دلار افزایش می یابد. اگر این سطح شکسته شود، جفت BNB/USDT می‌تواند به خط پشتیبانی الگوی کانال نزولی برود.

برعکس، اگر قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، تقاضای قوی در سطوح پایین تر را نشان می دهد. سپس این جفت می تواند به سمت خط مقاومت حرکت کند. خریداران باید این مانع را برطرف کنند تا نشان دهنده شروع رالی تا ۳۵۰ دلار باشد.

تحلیل قیمت XRP

خرس ها نتوانستند XRP (XRP) را زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۴۵ دلار) در ۲۴ و ۲۵ می حفظ کنند. این نشان می دهد که این احساسات مثبت شده است و معامله گران به دنبال کاهش به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه هستند.

نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

قیمت همچنان بین میانگین های متحرک گیر کرده است که نشان دهنده عدم تصمیم گیری بین گاوها و خرس ها است. زمانی که قیمت به بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۰.۴۷ دلار) بسته شود، امتیاز به نفع گاوها منحرف خواهد شد. پس از آن، جفت XRP/USDT می تواند شروع به حرکت به سمت شمال تا ۰.۵۴ دلار کند و سپس تا ۰.۵۸ دلار افزایش یابد.

از طرف دیگر، اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، نشان می دهد که خرس ها دوباره به بازی بازگشته اند. پس از آن، این جفت می تواند به حمایت بحرانی ۰.۴۰ دلار سقوط کند.

تحلیل قیمت کاردانو

کاردانو (ADA) شاهد نبرد شدید بین گاوها و خرس‌ها در نزدیکی خط روند صعودی است. در حالی که خرس‌ها تلاش می‌کنند قیمت را به زیر خط روند صعودی فرو ببرند، گاوها به شدت از سطوح دفاع می‌کنند.

نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

متحرک نمایی ۲۰ روزه در سراشیبی (۰.۳۷ دلار) و شاخص قدرت نسبی نزدیک به ۴۲ نشان می دهد که خرس ها دست بالا را دارند. فروشندگان باید قیمت را به زیر ۰.۳۵ دلار کاهش دهند تا افت بعدی را به ۰.۳۰ دلار آغاز کنند.

اگر گاوها می‌خواهند پیشرو باشند، باید جفت ADA/USDT را بالاتر از میانگین‌های متحرک فشار دهند و حفظ کنند. این دریچه ای را برای افزایش احتمالی مقاومت بالای ۰.۴۴ دلار باز می کند، جایی که خرس ها ممکن است یک بار دیگر دفاعی قوی داشته باشند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین

خرس‌ها Dogecoin (DOGE) را در ۲۵ می به زیر سطح حمایت ۰.۰۷ دلار رساندند، اما دم بلند شمع نشان می‌دهد که گاوها در تلاش برای دفاع از این سطح هستند.

نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

اگر گاوها می‌خواهند از حملات بیشتر خرس‌ها جلوگیری کنند، باید فشار خرید خود را حفظ کنند و قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۰۷ دلار) برسانند. یک مانع دیگر در ۰.۰۸ دلار وجود دارد که بالاتر از آن جفت DOGE/USDT می تواند سفر خود را تا ۰.۱۰ دلار آغاز کند.

در عوض، اگر قیمت از سطوح فعلی یا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش یابد، این نشان می‌دهد که خرس‌ها با هر افزایش کوچک در حال فروش هستند. این احتمال شکست به زیر ۰.۰۷ دلار و کاهش به ۰.۰۶ دلار را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی

Polygon (MATIC) از متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۸۹ دلار) در ۲۵ می رد شده است، اما خرس ها نتوانسته اند این روند نزولی را حفظ کنند. خرید قوی گاوها قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۲۶ می رساند.

نمودار روزانه MATIC/USDT. منبع: TradingView

خریداران تلاش کردند تا رالی امدادی را بالاتر از SMA 50 روزه (۰.۹۸ دلار) گسترش دهند، اما هسته بلند کندل امروز نشان می دهد که خرس ها در سطوح بالاتر فعال هستند. اگر خریداران بتوانند متحرک نمایی ۲۰ روزه را به پشتیبانی تبدیل کنند، ممکن است جفت MATIC/USDT دوباره به خط روند نزولی برسد.

برعکس، اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه باشد، نشان می دهد که عرضه از تقاضا پیشی گرفته است. پس از آن، این جفت می تواند به حمایت بحرانی ۰.۸۲ دلار سقوط کند. اگر این سطح سقوط کند، سقوط به ۰.۶۹ دلار را نمی توان رد کرد.

مربوط: بیت کوین به “نقطه تصمیم” می رسد – ۴ شاخص قیمت بیت کوین که باید تماشا کنید

تحلیل قیمت سولانا

گاوها موفق شدند از حمایت ۱۸.۷۰ دلاری در ۲۴ و ۲۵ می دفاع کنند، اما نتوانستند یک تجمع امدادی قوی در Solana (SOL) شروع کنند. این نشان دهنده کمبود تقاضا در سطوح بالاتر است.

نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

زمان برای گاو در حال اتمام است. اگر بهبودی به زودی آغاز نشود، خرس‌ها سعی خواهند کرد با پایین آوردن قیمت به زیر حمایت ۱۸.۷۰ دلار، موقعیت خود را بیشتر تثبیت کنند. در این صورت، جفت SOL/USDT می تواند به سمت جنوب به سمت ۱۶ دلار حرکت کند.

اولین نشانه قدرت خروج از خط روند نزولی خواهد بود. پس از آن، این جفت می تواند تا SMA 50 روزه (۲۱.۶۵ دلار) حرکت کند. شکست در این سطح نشان دهنده شروع صعود به سمت ۲۷.۱۲ دلار خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت نقطه پولکا

بازگشت کم عمق پولکادوت (DOT) از حمایت قوی ۵.۱۵ دلار در ۲۵ و ۲۶ می، نشان دهنده عدم خرید تهاجمی توسط گاوها است. خرس ها سعی خواهند کرد از این فرصت استفاده کنند و یک مزیت بسازند.

نمودار روزانه DOT/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت به زیر ۵.۱۵ دلار سقوط کند، جفت DOT/USDT می تواند شتاب بیشتری بگیرد و به سمت حمایت اصلی بعدی در ۴.۲۲ دلار سقوط کند.

اگر گاوها بخواهند از سقوط جلوگیری کنند، قیمت باید به سرعت از متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵.۴۰ دلار) خارج شود. اگر چنین است، این نشان می‌دهد که خریداران در تلاش هستند تا قیمت پایین ۵.۱۵ دلار را تشکیل دهند.

این جفت می تواند ابتدا به SMA 50 روزه (۵.۸۲ دلار) صعود کند و سپس به سمت خط روند نزولی سقوط کند. فراتر رفتن از این سطح نشان می دهد که مرحله تعدیل ممکن است به پایان رسیده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین

لایت کوین (LTC) در چند روز گذشته بین ۹۶ تا ۷۵ دلار محدود شده است. حرکت قیمت در محدوده می تواند تصادفی و بی ثبات باشد.

نمودار روزانه LTC/USDT. منبع: TradingView

گاوها در ۲۵ می شروع به بهبود کردند و به میانگین متحرک رسیدند. اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد، توقف بعدی می تواند خط روند صعودی باشد. اگر قیمت از خط روند صعودی افزایش یابد، نشان می دهد که جفت LTC/USDT در شرف تشکیل یک الگوی مثلث متقارن است.

شکست میانگین های متحرک نشان می دهد که احساسات کوتاه مدت مثبت شده است. پس از آن، خرس‌ها ممکن است تا ۹۶ دلار صعود کنند، جایی که احتمال مقاومت قوی دیگری وجود دارد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Rakesh Upadhyay

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا