🚨 اخبار ارز دیجیتال

نامزدهای ریاست جمهوری RFK Jr. و DeSantis با FedNow مخالفت کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو نامزد ریاست جمهوری بر این باورند که FedNow اولین گام برای راه اندازی CBDC است که حریم خصوصی و استقلال را تهدید می کند.

نامزدهای ریاست جمهوری رابرت اف کندی جونیور (RFK جونیور) و ران دسانتیس با سیستم پرداخت فدرال رزرو فدرال رزرو مخالف هستند و ادعا می کنند که این سیستم راه را برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) هموار می کند. من اینجا هستم.

در یک موضوع توییتری ۱۱ آوریل، دموکرات RFK جونیور، برادرزاده رئیس جمهور سابق جان اف کندی جونیور، CBDC را به عنوان “مکانیسم نهایی برای نظارت و کنترل اجتماعی” توصیف کرد، من فدرال رزرو را زیر سوال بردم و دوباره زنگ خطر را به صدا درآوردم. FedNow ادعا می کند که از آن برای ترویج CBDC استفاده نخواهد شد.

این ادعا که FedNow اولین گام به سوی CBDC نیست، اگر از رگبار دائمی خصمانه‌های گسترده دولت بایدن علیه ارزهای دیجیتال آگاه نباشید، قابل درک است.

وی افزود که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) «وقتی این حباب در حال ترکیدن باشد، مسیری را به توده‌ها از منطقه اسپلتر می‌دهند» و افزود که دولت جو بایدن «همه ما را سودجو و کنترل می‌کند.» این تبانی با بانکداران است. برای نگه داشتن آن در حباب.” “

RFK جونیور، که نامزدی خود را در ۵ آوریل ارائه کرد، به شدت از CBCD انتقاد کرد و هفته گذشته گفت که CBCD “به دامنه های لغزنده بردگی مالی و استبداد سیاسی دامن می زند.” من اینجا هستم.

FedNow یک سیستم پرداخت فوری ۲۴ ساعته است که قرار است در ماه ژوئیه راه اندازی شود، که انتقال پول بین مؤسسات مالی و مشاغل را سرعت می بخشد و در عین حال جایگزینی تحت حمایت دولت برای شبکه های مشابه ارائه شده توسط بخش خصوصی ارائه می دهد. هدف آن ارائه ابزار است. .

فدرال رزرو صحبت هایی مبنی بر اینکه این سیستم می تواند با CBDC یکپارچه شود را کم اهمیت جلوه داد. در ۸ آوریل رسیدگی مجموعه ای از سوالات متداول در مورد “عدم تصمیم گیری” برای صدور CBDC “این کار را بدون حمایت صریح از جانب کنگره و شاخه اجرایی، به طور ایده آل در قالب قانون صدور مجوز خاص انجام نمی دهد.”

دیسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا در توییتی در ۱۱ آوریل در پاسخ به بیانیه فدرال رزرو گفت: «دریافت تأییدیه خاص از کنگره برای تغییرات عمده در سیاست «ایده‌آل» نیست. قانون اساسی اجباری شده است. ”

دیسانتیس گفت: “هیچ آژانس غیرقابل توضیحی نمی تواند CBDC را بر آمریکایی ها تحمیل کند.” [a] CBDC مورد سوء استفاده قرار نمی گیرد، اما عاقلانه است که بدانیم. این گرگ مثل یک گرگ خواهد آمد.»

بنا به گزارش ها، دیسانتیس چشم به نامزدی ریاست جمهوری دارد و همچنین مخالف CBDC است. در ۲۰ مارس، او خواستار ممنوعیت CBDCها در فلوریدا شد، با اشاره به استفاده بالقوه آنها در نظارت و کنترل شهروندان.

با این حال، برخی افراد با این اظهارات قانع نشده اند.

مربوط: CBDC “آزادی های اصلی آمریکایی ها را تهدید می کند” – موسسه کیت

آرون کلاین، یک مقام سابق وزارت خزانه داری ایالات متحده و اقتصاددان ارشد کمیته بانکداری سنا، در صحبت با NBC News در ۷ آوریل، گفت که نگرانی های مربوط به حریم خصوصی JFK جونیور و DeSantis بیجا است.

کلاین گفت که CBDC دیگر حریم خصوصی را نقض نمی کند زیرا موسسات مالی از قبل ملزم به گزارش داده های تراکنش بر اساس قوانین فعلی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم هستند. مزرعه برنج.

“چی [DeSantis] این تصور که گزارش‌های مربوط به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی بیشتر از ارزهای دیجیتال بانک تجاری است، نادرست است.

کلاین در صحبت با AFP Fact Check در ۱۱ آوریل تأکید کرد که FedNow صرفاً بر سرعت بخشیدن به ریل پرداخت فعلی فدرال رزرو متمرکز است.

کلاین گفت: “در حریم خصوصی یا نظارت تفاوتی وجود ندارد که از ویزا کارت یا CBDC استفاده می کنید.”

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا