🚨 اخبار ارز دیجیتال

پرزیدنت بایدن نامزدهای پست های کلیدی فدرال رزرو را اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رهبری فدرال رزرو احتمالاً بر نحوه مدیریت دولت ایالات متحده با صدور احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی تأثیر خواهد گذاشت.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، اعلام کرد که دو مقام کلیدی فدرال رزرو، از جمله انتصاب فیلیپ جفرسون، اقتصاددان به عنوان معاون رئیس، را معرفی خواهد کرد.

رئیس جمهور بایدن در اطلاعیه ای از کاخ سفید در ۱۲ مه گفت که نام فیلیپ جفرسون، رئیس بانک مرکزی آمریکا را به عنوان معاون بعدی بانک مرکزی برای جانشینی لائل برینارد که در ماه فوریه استعفا داد، توصیه می کند. رئیس جمهور افزود که آدریانا کوگلر، اقتصاددان ارشد سابق وزارت کار برای پر کردن یکی از جای خالی هیئت مدیره فدرال رزرو انتخاب شد. او قصد دارد در پایان دوره ریاست خود، لیزا کوک، فرماندار فدرال رزرو را دوباره انتخاب کند.

بایدن گفت: «این نامزدها می‌دانند که این شغل جناحی نیست و نقش مهمی در پیگیری حداکثری اشتغال، حفظ ثبات قیمت‌ها و نظارت بر بسیاری از مؤسسات مالی کشورمان خواهد داشت. من انجام می‌دهم».

نامزدها به کنگره می‌روند، اما قبل از اینکه نامزدها بتوانند موقعیت‌های مربوطه خود را در فدرال رزرو بگیرند، نیاز به رای کامل در سنا دارند. دموکرات‌ها اکثریت محدودی در سنا دارند، اما حزب‌گرایی همچنان می‌تواند عاملی برای پیشبرد نامزدی بایدن باشد. رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، پاتریک مک‌هنری، جمهوری‌خواه، در بیانیه‌ای در ۱۲ مه گفت که نامزدها “اقتصاددانان باتجربه” هستند و قانون‌گذاران هنگام بررسی مواضع خود مسئول هستند.

در صورت تایید سنا، آقای جفرسون تا سال ۲۰۳۶ به عنوان بخشی از دوره فعلی خود به عنوان فرماندار به عنوان نایب رئیس فدرال رزرو خدمت خواهد کرد، و آقای کوگلر احتمالا یک دوره ۱۴ ساله که در سال ۲۰۳۷ به پایان می رسد، خدمت خواهد کرد. انتظار می رود دوره فعلی کوک بدون تایید کنگره در سال ۲۰۲۴ به پایان برسد. تائیدیه.

مربوط: فدرال رزرو راه اندازی سرویس پرداخت فوری FedNow را در جولای تایید کرد

رهبری فدرال رزرو احتمالاً بر نحوه برخورد دولت ایالات متحده با ارزهای رمزپایه و بلاک چین، به ویژه در زمینه صدور احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی تأثیر خواهد گذاشت. طرفداران CBDC صادر شده توسط فدرال پیشنهاد می کنند که می تواند به تقویت موقعیت دلار آمریکا به عنوان یک ارز ذخیره جهانی کمک کند، اما آنها به دلار دیجیتال به دلیل نگرانی های حفظ حریم خصوصی حمله می کنند.

در فلوریدا، فرماندار ران دیسانتیس، ممنوعیت استفاده از CBDCها در ایالت را امضا کرد و ادعا کرد که این فناوری “رفتار آمریکایی ها را نظارت و کنترل می کند.” در ۳ می، مجلس نمایندگان کارولینای شمالی لایحه مشابهی را تصویب کرد که پرداخت‌های CBDC را ممنوع می‌کرد و فدرال رزرو را از گنجاندن ایالت در آزمایش دلار دیجیتال خود منع کرد.

مجله: Powers On… فدرال رزرو ارزهای دیجیتال را تایید می کند – به نوعینویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا