اخبار ارز دیجیتال

لیگ برتر با مشارکت Sorare کارت دیجیتال مبتنی بر اتریوم را خریداری می کند.

Sorare با لیگ برتر انگلیس همکاری کرده است تا کارت های پخش دیجیتال مبتنی بر اتریوم را برای پلتفرم محبوب ورزش های فانتزی صادر کند.

شرکت ورزش های فانتزی مبتنی بر بلاک چین Solare با لیگ برتر انگلیس قراردادی برای ایجاد کارت های پخش دیجیتال مبتنی بر اتریوم بر روی پلت فرم خود منعقد کرده است.

Sorare در سال‌های اخیر موارد استفاده جالبی را برای تجارت فانتزی مبتنی بر اتریوم و تجارت کارت دیجیتال، ایجاد، جمع‌آوری و مبادله کارت‌های بازیکن مختلف با سایر کاربران در بازارهای مختلف توکن غیرقابل تعویض (NFT) ارائه کرده است.

کوین تلگراف با سولار تماس گرفت تا جزئیات آخرین قرارداد خود را برای معرفی لیگ برتر به طرفداران فوتبال فاش کند. گفت که مذاکرات طولانی بین این شرکت و شرکت وجود داشته است.

کارت های بازیکنان لیگ برتر برای خرید در پلتفرم Solare در دسترس هستند. برخی از کارت های “فوق العاده کمیاب” در حال حاضر بیش از ۱۰۰ یورو ارزش دارند.

سولار کار خود را در شبکه لیگ برتر در سال ۲۰۱۹ آغاز کرد و با وستهم یونایتد به عنوان اولین باشگاه انگلیسی که با این پلتفرم همکاری می کند، قرارداد امضا کرد. کوین تلگراف دریافته است که لیگ و سولار با یک قرارداد چهار ساله به توافق رسیده اند، اما ارزش این همکاری به دلایل قراردادی خصوصی است.

مرتبط: پروژه Web3 با هدف ایجاد تعامل بین هواداران و لیگ های ورزشی

یکی از سخنگویان شرکت نیز ساختار این قرارداد را به هم زد و سوراره پیش پرداختی را برای حقوق مجوز به لیگ پرداخت کرد. از آنجا، فروش کارت های دیجیتال به نسبت سولار و لیگ برتر تقسیم می شود.

سوراره کارت های دیجیتالی برای بازیکنان لیگ برتر در بلاک چین اتریوم ایجاد می کند. این پلتفرم مدت‌هاست که از استاندارد توکن ERC-721 برای کارت‌های پخش NFT استفاده می‌کند. این می تواند توسط طرفداران جمع آوری شود، معامله شود، و برای بازی در لیگ های ورزشی فانتزی رایگان این پلتفرم استفاده شود.

کارت‌های دیجیتال لیگ برتر ابتدا برای خرید در Sorare در دسترس خواهند بود قبل از اینکه بتوانند در بازارهای سازگار مانند OpenSea معامله شوند. پلتفرم ورزشی فانتزی همچنان طرفدار اتصال طرفداران، بازیکنان و سازمان ها با فناوری بلاک چین است.

“از نظر Sorre، این فناوری زیربنایی وسیله ای است، نه هدفی، برای ارتباط کاربران با باشگاه های مورد علاقه آنها. ما از آنها برای تقویت نسل بعدی هواداران ورزشی و سرگرمی استقبال می کنیم.”

NFT ها، از جمله کارت های معاملاتی دیجیتال و نکات برجسته کدهای ورزشی مختلف، در سال های اخیر به مجموعه ای محبوب تبدیل شده اند. با افزایش محبوبیت NBA Top Shot در سال ۲۰۲۱، فوتبال همچنان شاهد هم افزایی با پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا