اخبار ارز دیجیتال

اتریوم غیرفعال به ارزش ۱۱۶ میلیون دلار پس از ۸ سال احیا شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در دوره پیش از ماینینگ، ۶۱۲۱۶ اتر در آن زمان حدود ۲۰ میلیون دلار ارزش داشت. با این حال، هشت سال بعد، ارزش این توکن بیش از ۱۱۶ میلیون دلار است.

یک آدرس کیف پول حاوی ۱۱۶ میلیون دلار اتریوم از پیش استخراج شده پس از هشت سال غیرفعال بودن، کل ذخیره ۶۱۲۱۶ اتر (ETH) خود را به آدرسی در صرافی کریپتوکارنسی منتقل کرده است.

در ژوئن ۲۰۱۴، اکوسیستم اتریوم یک رویداد فروش برگزار کرد تا به اعضای اولیه تیم و بنیانگذاران اجازه دهد تا در زمانی که شبکه قادر به تولید توکن های خود نبود، شرکت کنند و اتر از پیش استخراج شده را جمع آوری کنند.

در دوره قبل از ماینینگ، اتر در محدوده قیمتی ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار معامله می‌شد که معادل تقریباً ۲۰ میلیون دلار کیف پول در آن زمان بود. با این حال، هشت سال بعد، توکن مورد بحث در زمان نگارش این مقاله بیش از ۱۱۶ میلیون دلار ارزش دارد.

داده‌های Etherscan تأیید می‌کند که ۶۱۲۱۶ ETH از پیش استخراج شده در تاریخ ۱۸ ژوئیه در ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت شرقی به یک آدرس کیف پول Kraken منتقل شدند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ارسال ۱۱۶ میلیون دلار اتر مستلزم کارمزد تراکنش ناچیز ۱.۵۰ دلار و ۲۵.۴۷۵۶۷۳۱۶۱ Gway در قیمت بنزین است.

جزئیات تراکنش برای ارسال ۶۱۲۱۶ ETH.منبع: Etherscan

در حالی که هویت مالک کیف پول ناشناخته باقی مانده است، این رویداد اهمیت هولینگ را نشان می دهد، یک استراتژی سرمایه گذاری که انباشت طولانی مدت توکن های رمزنگاری را در اولویت قرار می دهد.

دو تراکنش مربوط به انتقالات اتر از پیش استخراج شده است.منبع: Etherscan

تصویر بالا نشان می دهد که دارندگان ۶۱۲۱۶ ETH رویکرد محتاطانه ای اتخاذ کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که وجوه آنها به دلیل خطای انسانی از بین نمی رود. قبل از شروع تجارت نهنگ، آنها ابتدا جزئیات را با ارسال یک معامله آزمایشی ۰.۰۵ ETH به آدرس Kraken خود تأیید کردند.

مربوط: جمعیت نهنگ اتا پس از چاپلا کاهش می یابد – آیا قیمت ETH کاهش می یابد؟

در ۱۸ جولای، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، برخی از چالش‌های پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید در بلاک چین را در رویداد کنفرانس انجمن اتریوم (EthCC) در پاریس به اشتراک گذاشت.

ویتالیک بوترین روی صحنه در رویداد EthCC در پاریس.منبع: کوین تلگراف

بوترین گفت افزونه انتزاع حساب، که معمولاً به عنوان “paymaster” شناخته می شود، به کاربران امکان می دهد “بدون توجه به سکه ای که انتقال می دهند” هزینه پرداخت کنند.

علاوه بر مزایای بالقوه انتزاع حساب برای کاربران، بوترین همچنین حساب‌های خارجی فعلی اتریوم (حساب‌های کاربر معمولی) را به قراردادهای هوشمند ارتقا داد و این پروتکل با راه‌حل‌های لایه ۲ نیز به خوبی کار می‌کند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را بسیار قدرتمند می‌کند: یک راهنمای ساختگینویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا