اخبار ارز دیجیتال

اتریوم پس از ادغام: مقیاس خاکستری بررسی تصمیم ETHPoW را گسترش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Grayscale تا 180 روز فرصت دارد تا تصمیم بگیرد که آیا، چه زمانی و چگونه ETHPoW را به نمایندگی از سهامداران تاریخ ثبت بفروشد.

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Grayscale Investments زمان بیشتری را صرف تصمیم گیری در مورد خرید و فروش توکن های فورک شده اتریوم پس از ادغام می کند.

در 16 مارس، Grayscale قصد دارد دوره بررسی فرآیند ارزیابی شرایط بازار خود را تمدید کند تا مشخص کند آیا می‌تواند توکن ETHPoW، دارایی متفاوتی را که از ادغام اتریوم در سپتامبر 2022 به وجود آمد، به دست آورد یا خیر.

در طول دوره بررسی، شرکت همچنین قصد دارد تعیین کند که آیا Grayscale می‌تواند ETHPoW را به نمایندگی از سهامداران تاریخ ثبت بفروشد یا خیر. Grayscale در بیانیه ای گفت: «در حال حاضر انتظار نمی رود چنین دوره های بررسی از این تاریخ بیش از 180 روز باشد.

Grayscale دوره بررسی طولانی مدت را به دلیل عدم اطمینان مداوم در مورد پشتیبانی از توکن ETHPoW توسط مدیران دارایی های دیجیتال و صرافی ها توجیه کرد. Grayscale گفت: «اگر مدیران دارایی دیجیتال از توکن ETHPoW حمایت کنند و/یا بازار معاملاتی توسعه یابد، انتظار داریم ارزش توکن ETHPoW برای مدتی به طور قابل توجهی نوسان کند.» اضافه شد.

ما نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که آیا Grayscale، به‌عنوان یک نماینده، می‌تواند توکن‌های ETHPoW را به دست آورد یا اینکه Grayscale، به‌عنوان یک نماینده، ارزشی را از فروش توکن‌های ETHPoW دریافت خواهد کرد.

اتریوم، که در حال حاضر دومین شبکه بلاک چین بزرگ پس از بیت کوین است، در سپتامبر 2022 یک ادغام ارتقاء اجماع عمده را تکمیل کرد. با این ارتقا، شبکه اتریوم از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) به الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) می‌رود. برخی از افراد در جامعه اتریوم می خواستند به استفاده از مدل PoW اتریوم مبتنی بر استخراج ادامه دهند، بنابراین اتریوم به دو بلاک چین مختلف تقسیم شد: اتریوم اصلی مبتنی بر PoS و ETHPoW.

مربوط: Coinbase انتظار دارد با ارتقای شانگهای، تقاضای بالایی برای ETH رفع شود

ظهور ETHPoW چالش‌های مهمی را برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو که قرار گرفتن در معرض اتریوم را ارائه می‌کنند، ایجاد کرده است. زیرا برخی از سرمایه گذاران می خواهند در معرض ETHPoW قرار بگیرند که به عنوان توکن ETHW نیز شناخته می شود. برخی از شرکت ها، مانند ناشر اروپایی ETP گروه ETC، تصمیم گرفته اند ETP های جدیدی را راه اندازی کنند که در معرض دید انحصاری ETHPoW قرار می گیرند.

برادلی دوک، بنیانگذار گروه ETC در سپتامبر به کوین تلگراف گفت: “ما نمی دانیم که آیا ETHW موفق خواهد شد یا خیر، بنابراین ETP جدید بهتر به نظر می رسد.”

Grayscale قبلاً در سپتامبر اعلام کرده بود که دو محصول مرتبط با اتریوم، Grayscale Ethereum Trust و Grayscale Digital Large Cap Fund، توزیع حقوق ETHPoW را اعلام کرده‌اند. توکن ها در هر محصول تا اواخر سپتامبر در نتیجه فورک دریافت شدند.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا