اخبار ارز دیجیتال

جمع بندی پس از انتخابات: چه کسی در انتخابات میان دوره ای ایالات متحده برنده و بازنده طرفدار و ضد رمزنگاری خواهد بود؟

جی دی ونس، تازه وارد سیاسی و دارنده بیت کوین، قرار است بر کرسی راب پورتمن در سنای اوهایو بنشیند، اما کنترل اکثریت هر دو مجلس هنوز مشخص نشده است.

در حالی که نتایج بسیاری از رقابت‌ها برای کسب کرسی‌های مجلس سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده هنوز مشخص نیست، بسیاری از نامزدها در ۸ نوامبر به دلیل دیدگاه‌های قوی خود در مورد مقررات دارایی‌های دیجیتال برنده شدند.

در حالی که برخی از صراحتاً حامیان ارزهای دیجیتال در سطح محلی و فدرال، از جمله سناتور وایومینگ، سینتیا رامیس و فرانسیس سوارز، شهردار میامی، در نوامبر ۲۰۲۲ انتخابات برگزار نکردند، برخی دیگر از چالش آن برای کرسی های کنگره با حاشیه های کم و زیاد دفاع کرده اند. صاحبان خانه طرفدار ارزهای دیجیتال از جمله تام امر، نماینده مینه‌سوتا و پاتریک مک‌هنری، نماینده مینه‌سوتا، نماینده کارولینای شمالی، همانند براد شرمن، شکاک ارز دیجیتال کالیفرنیایی، در انتخابات مجدد پیروز شدند.

در اوهایو، راب پورتمن قرار است در ژانویه ۲۰۲۳ از سنای ایالات متحده کناره گیری کند و دوباره انتخاب شود زیرا “شکستن بن بست حزبی و پیشبرد سیاست اساسی دشوارتر می شود.” گفت که او به دنبال آن نیست. پورتمن حامی بسیاری از لوایح مربوط به کریپتو در سنا بوده است، اما هر دو رقیب کرسی او نظرات مشابهی را بیان کردند. ونس قبلاً فاش کرده بود که تا ۲۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین (BTC) در اختیار دارد، در حالی که رایان از قوانینی با هدف ساده کردن الزامات گزارش مالیات دارایی دیجیتال حمایت می کرد.

در سطح فرمانداری، کریس سونونو، فرماندار جمهوری خواه، که در ماه فوریه فرمان اجرایی برای ایجاد کمیته تحقیقات ارزهای دیجیتال صادر کرد، با بیش از ۵۷ درصد آرا مجدداً در نیوهمپشایر انتخاب شد. فرماندار دموکرات گاوین نیوسام در ماه مه فرمان اجرایی را با هدف هماهنگ کردن چارچوب نظارتی برای بلاک چین امضا کرد، اما قانون ایجاد چارچوبی برای صدور مجوز و تنظیم دارایی های دیجیتال را نیز وتو کرد. در تگزاس، فرماندار فعلی، گرگ ابوت، رقیب دموکرات، بتو اورورک را شکست داد. ابوت خود را “طرفدار پیشنهادهای رمزنگاری” توصیف کرده و از قانونی حمایت می کند که به دارایی های دیجیتالی تحت قانون تجاری تگزاس اجازه می دهد.

در زمان انتشار، هنوز مشخص نیست که کدام حزب سیاسی اکثریت مجلس و سنا را از ژانویه به دست خواهد آورد. دموکرات‌ها و مستقل‌ها از زمان انتخابات ۲۰۲۰ تاکنون ۵۰ کرسی در سنا داشته‌اند و پیروزی جان فترمن در انتخابات میان‌دوره‌ای منجر به این شد که سناتور پنسیلوانیا، پت تومی (همچنین یکی از مدافعان ارزهای دیجیتال) بود، توانست کرسی‌های خود را بدزدد. اما انتخابات سنای جورجیا، ایالتی کلیدی با اکثریت، می تواند دور دومی بین رافائل وارنوک دموکرات و هرشل واکر جمهوری خواه باشد.

جف هاوارد، رئیس توسعه تجارت آمریکای شمالی در پلتفرم دارایی دیجیتال OSL، قبل از انتخابات به کوین تلگراف گفت: واضح است که جمهوری خواهان پیروز خواهند شد [Patrick McHenry] رئیس می شود […] بنابراین بیشتر از آنچه در مجلس تحت کنترل دموکرات‌ها دیده‌ایم، لوایح از مجلس خارج می‌شود. ”

مربوط: نظرسنجی: ۳۸ درصد از رای دهندگان ایالات متحده، موقعیت های رمزنگاری نامزدها را در انتخابات میان دوره ای در نظر خواهند گرفت

مک‌هنری با رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، مکسین واترز، روی لایحه‌ای با هدف شفاف‌سازی مقررات برای استیبل‌کوین‌ها کار کرده است، و چندین گزارش حاکی از آن است که این لایحه می‌تواند نشان دهد که هنوز شانس تصویب آن در کنگره در سال ۲۰۲۲ وجود دارد. تصمیمات رهبری کمیته حداقل تا ژانویه ۲۰۲۳.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا