اخبار ارز دیجیتال

حجم معاملات پورشه NFT علیرغم مشکلات عرضه به ۵ میلیون دلار نزدیک شد، ریخته گری متوقف شد

توسعه دهنده توکن غیر قابل تعویض در ۲۵ ژانویه در پاسخ به شکایات کاربران، صدور آن را متوقف کرد.

بر اساس داده‌های NFTScan که در تاریخ ۲۶ ژانویه منتشر شده است، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سازنده خودروهای لوکس آلمانی به ۲۸۳۹ اتر (ETH) (۴.۵ میلیون دلار) در کل فروش رسیده است. کمترین قیمت برای مجموعه ۲.۷۴ ETH بود. با قیمت بالای ۹.۱۸ ETH، بیش از ۱۷۰۵ فروش را به ثبت رساند.

در ابتدا قرار بود در مجموع ۷۵۰۰ دستگاه NFT عرضه شود، اما برخی از کاربران از قیمت بالای ضرب و عدم کاربرد آن برای دارندگان NFT شکایت داشتند، بنابراین پورشه تصمیم گرفت تا از ۲۵ ژانویه ضرب را آغاز کند. عرضه از آن زمان به ۲۳۶۳ کاهش یافته است. NFT در ابتدا دارای قیمت ۰.۹۱۱ ETH بود – با اشاره به مجموعه NFT ‘911’ با همین نام – اما بسیاری از کاربران شکایت داشتند که می خواستند به جای آن قیمت به ۰.۰۹۱۱ ETH کاهش یابد.

پورشه ۹۱۱ NFT.منبع: پورشه

در پاسخ به بازخورد جامعه، پورشه اعلام کرد مزایای مالک شامل دسترسی پشت صحنه به دنیای پورشه، ایجاد مشترک «آینده وب ۳ پورشه»، مجموعه محدود کپسول فیزیکی از سه ماهه دوم ۲۰۲۳، «پول نمی توان- نوامبر ۲۰۲۲» اولین بار در Art Basel Miami رونمایی شد. پورشه NFT توسط طراح و هنرمند سه بعدی مستقر در هامبورگ پاتریک ووگل و استودیوی او Alt/Shift، نایب رئیس و مدیر امور مالی و فناوری اطلاعات در پورشه ساخته شد. لوتز مسکه، عضو انجمن در آن زمان نوشت:

“این پروژه یک عنصر اضافی از استراتژی دیجیتالی شدن ما است. ما به بلندمدت متعهد هستیم و تیم Web3 استقلال دارد تا نوآوری‌ها را در این زمینه نیز توسعه دهد. متاورس و زنجیره تامین و همچنین وسایل نقلیه و پایداری. مسائل.”نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا