اخبار ارز دیجیتال

Polygon ارتقاء MATIC را به یک توکن چند منظوره برای همه زنجیره ها پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پیشنهادات برای ارتقای فناوری MATIC نیاز به تایید جامعه Polygon دارد. پس از تایید، MATIC به یک توکن چند منظوره ارتقا یافته و به POL تغییر نام خواهد داد.

توسعه دهنده لایه ۲ اتریوم Polygon پیشنهاد کرده است که توکن MATIC (MATIC) خود را به یک توکن چند منظوره ارتقا دهد که می تواند برای تأیید چندین زنجیره استفاده شود.

پیشنهادات برای ارتقای فناوری MATIC نیاز به تایید جامعه Polygon دارد. پس از تایید، MATIC به یک توکن چند منظوره ارتقا یافته و به POL تغییر نام خواهد داد.

طبق اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، ابزار POL همه پروتکل های Polygon از جمله Polygon PoS، zkEVM و Supernet را در بر می گیرد. در اطلاعیه ای که جزئیات ارتقای مورد انتظار را به اشتراک می گذارد، آمده است:

“به طور عمده، این امکان را به مجموعه ای از شرکت کنندگان یا بازیگران پروتکل می دهد تا از هزاران زنجیره چند ضلعی پشتیبانی کنند بدون اینکه امنیت را به خطر بیندازند.”

ابزارهای POL حول اعتبارسنجی‌ها می‌چرخند، با هدف هماهنگی و تشویق اعتبارسنجی‌ها برای انجام کارهای مفید. پس از تصویب پیشنهاد ارتقا، معماری پروتکل بازطراحی شده ویژگی هایی مانند مقیاس پذیری بی نهایت و عدم اصطکاک بین دو پروتکل را معرفی می کند.

Polygon 2.0 از چهار لایه پروتکل تشکیل شده است.منبع: چند ضلعی

برای اعتبارسنجی‌ها، شرط‌بندی POL می‌تواند سه جریان انگیزشی را ایجاد کند: پاداش‌های پروتکل، کارمزد تراکنش و پاداش‌های اضافی. علاوه بر اعتبارسنجی چندین زنجیره، اعتباردهنده ها همچنین می توانند نقش های متعددی را در یک زنجیره انجام دهند. این شامل تولید مدارک با دانش صفر و شرکت در DAC (کمیته در دسترس بودن داده) است.

مربوط: Polygon معماری “Polygon 2.0” از جمله پل جمع کننده را پیشنهاد می کند

یکی از بنیانگذاران Polygon، Sandeep Nailwal در ماه مه گفت که بازی‌های Web3 در نهایت یکی از بزرگترین محرک‌های پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال خواهند بود.

Sandeep Nailwal مدرکی مبنی بر واقعی بودن پست ارائه کرده است.منبع: Reddit

هنگامی که در طول AMA نظرش در مورد موارد استفاده در دنیای واقعی برای بلاک چین به غیر از تراکنش ها و پرداخت ها پرسیده شد، او طرف اکوسیستم بازی را گرفت.

با توجه به اینکه برخی از بهترین بازی‌ها در وب ۳ در ۶ تا ۱۸ ماه آینده عرضه می‌شوند، بسیار جالب است که ببینیم آیا برخی از آنها می‌توانند کد رمزگذاری را بشکنند یا خیر. بیش از ۲ میلیارد دلار جمع‌آوری کرده‌اند.

در یادداشت پایانی، نایلوال بر نیاز به “تمرکززدایی تدریجی پروتکل ها و برنامه ها با توجه به اهمیت بیشتر و بیشتر” تاکید کرد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا