اخبار ارز دیجیتال

چند ضلعی در پاسخ به هارد فورک با هدف کاهش افزایش قیمت گاز: جزئیات جدیدی فاش شد

Polygon به Cointelegraph گفت که هارد فورک در بلوک ۳۸,۱۸۹,۰۵۶ وارد عمل خواهد شد و بدون تأثیر هیچ بازیگر متمرکزی آغاز خواهد شد.

راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم، Polygon یک هارد فورک را در ۱۷ ژانویه برای رسیدگی به نوسانات گاز و مشکلات سازماندهی مجدد زنجیره انجام داد که بر تجربه کاربر در زنجیره اثبات سهام (POS) Polygon تأثیر گذاشت.

پس از هفته‌ها بحث اولیه در صفحه فروم پیشنهاد بهبود Polygon (PIP) در اواخر دسامبر، Polygon رسما رویداد هارد فورک ۱۲ ژانویه را به عنوان یک پست وبلاگ تأیید کرد.

یک سخنگوی Polygon همچنین جزئیات هارد فورک ۱۴ ژانویه را در اختیار کوین تلگراف قرار داد.

“یک هارد فورک برای بلوک‌های >= ۳۸،۱۸۹،۰۵۶ کدگذاری شده است. هیچ عامل متمرکزی آن را آغاز نمی‌کند. اعتبار سنجی‌ها در گره‌های به‌روزرسانی شبکه قبل از بلوک مشخص شده، باید انجام دهم، و در حال حاضر این کار را انجام می‌دهم.”

۸۷ درصد از ۱۵ رای‌دهنده تیم Polygon Governance گفتند که تابع BaseFeeChangeDenominator را از ۸ به ۱۶ افزایش خواهند داد تا افزایش قیمت گاز و تابع SprintLength را از ۶۴ بلوک به ۱۶ برای رفع مشکل سازمان‌دهی مجدد زنجیره افزایش دهند.

در پرداختن به مشکل افزایش گاز، تیم Polygon مخرج را از ۸ به ۱۶ افزایش داد، زیرا زمانی که فعالیت زنجیره‌ای به سرعت افزایش می‌یابد، قیمت‌های کارمزد پایه اغلب “افزایش تصاعدی را تجربه می‌کنند”. ” بنابراین “هموارسازی نوسانات شدید” در قیمت گاز.

مقایسه افزایش اخیر قیمت گاز (آبی) زنجیره POS Polygon با پیش‌بینی‌های مبتنی بر داده‌های Polygon پس از هارد فورک (قرمز). سس. چند ضلعی.

مربوط: تست چند ضلعی جمع آوری دانش صفر، ادغام شبکه اصلی ورودی

با توجه به مشکل سازماندهی مجدد زنجیره، Polygon با کوتاه کردن طول اسپرینت، نهایی بودن تراکنش را بهبود بخشید، و به یک تولیدکننده بلوک اجازه داد که به طور مداوم در فرکانس ۳۲ ثانیه در مقایسه با ۱۲۸ ثانیه فعلی مسدود شود. توضیح دادم که می‌توانم آن را به .

آنها افزودند: «این تغییر بر زمان کل یا تعداد بلوک‌های ایجاد شده توسط اعتبارسنجی‌ها تأثیری نمی‌گذارد، بنابراین هیچ تغییری در پاداش‌های کلی وجود ندارد».

سازمان‌دهی مجدد زنجیره زمانی اتفاق می‌افتد که بلوک‌ها از زنجیره بلوکی حذف می‌شوند تا فضایی برای زنجیره‌های جدید و طولانی‌تر ایجاد شود تا همه اپراتورهای گره یک کپی از دفتر کل داشته باشند.

با این حال، خطر حمله ۵۱٪ افزایش می یابد، بنابراین سازماندهی مجدد باید تا حد امکان کارآمد انجام شود.

تیم Polygon همچنین تأیید کرد که دارندگان توکن MATIC و نمایندگان نیازی به انجام هیچ اقدامی ندارند و برنامه های آنها در طول هارد فورک تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

MATIC، توکن Polygon، در حال حاضر ۰.۹۷۷ دلار قیمت دارد که ۱۳.۶ درصد از زمان اعلام خبر Polygon در ۱۲ ژانویه افزایش یافته است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا