اخبار ارز دیجیتال

لوفت هانزا برنامه وفاداری NFT را با Polygon راه اندازی کرد

مسافران خطوط هوایی می توانند با تکمیل مجموعه های NFT مزایایی مانند ارتقاء پرواز و دسترسی به سالن فرودگاه به دست آورند.

لوفت هانزا، یکی از بزرگترین گروه های هواپیمایی اروپا، برنامه وفاداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) را در شبکه Polygon راه اندازی کرده است. این برنامه به مسافران این امکان را می دهد که سفرهای خود را به NFT تبدیل کنند و جوایزی مانند مایل ها و کوپن های سالن تجاری کسب کنند.

در ۳۱ آگوست، لوفت‌هانزا از اپلیکیشن موبایل Uptrip، پروژه‌ای توسط Lufthansa Innovation Hub، بازوی نوآوری دیجیتال گروه هواپیمایی، و Miles & More، برنامه پروازهای مکرر خطوط هوایی، رونمایی کرد.

طبق این اطلاعیه، مسافران خطوط هوایی می‌توانند از این اپلیکیشن برای اسکن کارت‌های پرواز و بازخرید کارت‌های معاملاتی NFT استفاده کنند. در داخل برنامه، کاربران باید کیف پول رمزنگاری خود را به منت متصل کنند و NFT های Uptrip را انتقال دهند. هنگامی که مسافران مجموعه‌های NFT خاصی را تکمیل می‌کنند، می‌توانند مزایایی مانند ارتقاء پرواز، دسترسی به سالن فرودگاه، وضعیت پروازهای مکرر و مایل‌های جایزه کسب کنند.

کریستین وایمار، مدیر مرکز نوآوری لوفت‌هانزا، در بیانیه‌ای گفت که Web3 در مراحل اولیه خود است زیرا کاربران علاقه‌مند هستند، اما هنوز در انجام این کار تردید دارند. وایمار تاکید کرد که این پروژه تلاشی برای دسترسی به Web3 برای مشتریان است.

به گفته کریستوفر سیگلوک، رئیس توسعه برنامه در Miles & More، علاقه زیادی به Uptrip وجود دارد. در این اطلاعیه آمده است که بیش از ۲۰۰۰۰ ثبت نام و ۲۰۰۰۰۰ کارت معاملاتی NFT ایجاد شده است.

مربوط: فرودگاه بین المللی ونزوئلا پرداخت های بیت کوین را می پذیرد: گزارش

در اوایل سال جاری، لوفت هانزا علاقه خود را به ادغام فناوری Web3 در تجارت خود ابراز کرد. یوهانس والتر از گروه لوفت هانزا در مصاحبه ای با Cointelegraph در ۱۲ می گفت که تمرکززدایی و توکنیزاسیون فرصت هایی را برای مدل های تجاری جدید به ارمغان می آورد.

این در حالی است که سایر شرکت های صنعت هواپیمایی نیز قصد خود را برای پیاده سازی Web3 در کسب و کار خود اعلام کرده اند. در سال ۲۰۲۲، بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات، امارات، نیز اعلام کرده است که قصد دارد پرداخت های بیت کوین را بپذیرد و NFT ها را راه اندازی کند.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا