🚨 اخبار ارز دیجیتال

چند ضلعی (MATIC) معیارهای روی زنجیره در مگا رالی پیش رو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Polygon (MATIC)، یکی از راه حل های پیشرو در مقیاس بندی لایه ۲ برای اتریوم، به عنوان یک نیروی ارتجاعی ظاهر شده است که معیارهای روی زنجیره آن به یک مگا رالی بالقوه در پیش رو اشاره می کند. با وجود نوسانات قیمت در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳، Polygon موفق شد ۱۵.۲ میلیون کاربر جدید را در ژانویه جذب کند و زمینه را برای سفری امیدوارکننده در سال ۲۰۲۴ فراهم کند.

نمای فعلی بازار Polygon

طبق آخرین اطلاعات CoinMarketCap، Polygon با قیمت ۰.۷۹۲۱ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش ۱.۴۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۱۵.۶ میلیون دلار، ارزش بازار ۷.۶ میلیارد دلار و سلطه بازار ۰.۳۸ درصد است.

معاملات MATIC بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نشان دهنده روند مثبت است و به دلیل ارزش بازار قابل توجهی که دارد از نقدینگی بالایی برخوردار است.

رالی بالقوه Polygon در حال کسب اعتبار از دیدگاه فنی است. MATIC در حال حاضر سطح حمایت قابل توجهی را لمس می کند، نقطه اتصال مهمی که می تواند مسیر آینده آن را تعیین کند. این سطح حمایت که روی ۰.۷۵ دلار تعیین شده است، توسط بسیاری از معامله گران به عنوان نقطه ای برای شکست در نظر گرفته می شود و در طول تاریخ به عنوان سنگری برای خریداران، سکوی پرتابی برای حرکت های صعودی احتمالی عمل کرده است.

دوام این پشتیبانی با لمس های متعددی که در هفته های اخیر رخ داده است مشهود است و هر بار با موفقیت در برابر سقوط مقاومت می کند. در حالی که نقض مستمر این حمایت می تواند نشانه بازار نزولی بلندمدت باشد، ترکیب شرایط فعلی بازار و کاهش حجم نشان می دهد که حرکت نزولی ممکن است به جای تشدید کاهش یابد.

سابقه و نقاط عطف Polygon

جدا از شاخص های فنی، Polygon عملکرد قابل توجهی از خود نشان داده است و در ماه گذشته ۸.۱۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

این افزایش مطابق با روند گسترده تر بازار آلت کوین ها بود که به بالاترین حد سالانه رسیدند. همانطور که در گزارش قبلی مشخص شد، MATIC در ۱۱ ژانویه به ۰.۹۳ دلار رسید و از Chainlink در ارزش بازار پیشی گرفت و جایگاه سیزدهم را در میان با ارزش ترین پروژه های بازار به خود اختصاص داد.

علاوه بر این، بازار استیبل کوین Polygon به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بالاترین سطح شش ماهه ۱.۴ میلیارد دلاری رسید. این افزایش نشان دهنده افزایش فعالیت تراکنش های شبکه است. از آنجایی که این پروژه به گسترش خود ادامه می‌دهد، آن‌هایی که به دنبال فرصت‌هایی در بازار بلاک چین هستند باید به آن توجه کنند.

کل روند رشد با مشارکت های شرکتی فعال و بهبودهای مداوم به طور کلی تقویت می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا