اخبار ارز دیجیتال

اگر این الگوی نمودار درست باشد، چند ضلعی (MATIC) می تواند ۹۰ درصد افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته علی، تحلیلگر رمزارز، Polygon (MATIC)، توکن اصلی شبکه Polygon، یک راه حل مقیاس پذیر لایه ۲ اتریوم، در یک الگوی مثلثی متقارن چند ساله تجمیع می شود.

این الگوی نمودار نشان می دهد که قیمت برای یک شکست احتمالی در حال افزایش است، که می تواند منجر به حرکت صعودی ۹۰ درصدی برای MATIC شود.

علی در مقاله ای اشاره کرد چهچهچه به نظر می رسد که چند ضلعی نشانه های امیدوارکننده ای را از دیدگاه بلندمدت نشان می دهد. او همچنین خاطرنشان کرد که الگوی فعلی چند ضلعی به نظر یک مثلث متقارن چند ساله است.

مثلث متقارن یک الگوی نموداری است که با رسیدن قیمت به اوج‌های پایین‌تر و پایین‌تر بیشتر شکل می‌گیرد و در نتیجه دو خط روند همگرا ایجاد می‌شود. این الگو به طور معمول نشان دهنده دوره عدم تصمیم گیری و عدم اطمینان در بازار است که در آن خریداران و فروشندگان به طور مساوی مطابقت دارند. این الگو تا زمانی که یک شکست رخ دهد، خنثی در نظر گرفته می شود، که معمولاً زمانی رخ می دهد که قیمت به بالای مثلث یا تقاطع خطوط روند برسد.

به گفته علی، اگر MATIC بتواند قیمت بسته را بالای ۰.۹۶ دلار حفظ کند، این می تواند آغاز یک رالی گاو نر با هدف بالقوه ۱.۷۳ دلار باشد. اگر شکست این الگو ادامه یابد، افزایش به ۱.۷۳ دلار نشان دهنده افزایش ۸۹.۵۶ درصدی نسبت به سطوح فعلی خواهد بود.

در زمان نگارش این مقاله، MATIC با ۵.۲۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۹۷ دلار رسیده است. این توکن نیز هفت درصد ارزش هفتگی افزایش یافت.

اخبار محدوده

Polygon اخیراً Polygon ID نسخه ۶ را جشن گرفت و نقطه عطف دیگری را در سفر Polygon ID برای تبدیل شدن به پرکاربردترین راه حل هویت دیجیتال رقم زد.

نکته برجسته این نسخه، اولین پیاده سازی Dynamic Credentials است، یک پروتکل W3C که به کاربران اجازه می دهد تا به طور خودکار اعتبارنامه های منقضی شده را از کیف پول خود تمدید کنند.

Polygon ID نسخه ۶ همچنین شامل تعدادی پیشرفت قابل توجه است که قابلیت های روی زنجیره Polygon ID را گسترش می دهد، در حالی که زمینه را برای حل مشکلات اصلی Web3 مانند حملات Sybil و سایر موارد فراهم می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا