🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس Polygon در مورد دموکراتیک کردن اینترنت با وب ۳ و بلاک چین شهادت می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک کمیته مجلس به بررسی آینده بلاک چین و وب ۳ می پردازد، زیرا رهبران صنعت در مورد دموکراسی سازی و چالش های نظارتی اینترنت شهادت می دهند.

کمیته فرعی نوآوری، داده و تجارت کمیته انرژی و بازرگانی مجلس در ۷ ژوئن برای بحث در مورد فناوری بلاک چین و آینده Web3 تشکیل جلسه داد. اعضای صنعت کریپتو، از جمله رایان وایات، رئیس آزمایشگاه های Polygon و کارشناسان حقوقی، برای گفتگوی دوستانه تر در کمیته حضور داشتند.

این جلسه اندکی پس از آن برگزار شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از انبوهی از شکایت‌ها علیه صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال Binance و Coinbase خبر داد. شهادت وایات همچنین پتانسیل فناوری بلاک چین و ارزش آن برای کاربران و همچنین مزایای ایجاد یک اکوسیستم بلاک چین سالم و منظم در ایالات متحده را مورد بحث قرار داد.

Wyatt با حل مشکل اساسی که بلاک چین حل می کند شروع کرد: مشکل «استخراج ارزش» در اینترنت. وی گفت که در عصر کنونی اینترنت که “Web2” نامیده می شود، شرکت های بزرگ فناوری متمرکز با دریافت هزینه برای کالاها و خدمات و جمع آوری داده های کاربران به نفع خود، از کاربران ارزش می گیرند.

به گفته وایات، بلاک چین با دموکراتیزه کردن اینترنت و ایجاد یک وب ۳ بر اساس یک سیستم غیرمتمرکز و شفاف، راه حلی برای این مشکل ارائه می دهد. بلاک چین از رمزنگاری و شبکه ای از رایانه ها برای محافظت و نگهداری اطلاعات استفاده می کند و نیاز به یک مرجع متمرکز را از بین می برد. این مدل Web3 کاربران را در کنترل داده‌های خود قرار می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد زمان، نحوه و اشتراک‌گذاری آن را با برنامه‌ها و سرویس‌ها انتخاب کنند.

وایات گفت که محیط نظارتی فعلی مانع بزرگی در برابر نحوه همکاری دولت ایالات متحده با صنعت برای پیشبرد مدرنیزاسیون است. با تقویت یک اکوسیستم بلاک چین به خوبی تنظیم شده، ایالات متحده می تواند رقابتی باقی بماند و صنعت فناوری پر رونق را در داخل کشور تضمین کند.

اگر مقررات با وضعیت فعلی فناوری جدید سازگار نباشد، ایالات متحده رقابت خود را در برابر سایر کشورها از دست خواهد داد.»

در نهایت، وایات استدلال کرد که ساخت یک اکوسیستم فناوری بلاک چین در ایالات متحده برای آمریکایی ها مفید خواهد بود. می تواند باعث رشد اقتصادی و ایجاد شغل در بخش های فنی و غیر فناوری شود. استفاده از شفافیت بلاک چین و همسو کردن مقررات با فناوری‌های جدید، حفاظت بیشتر از مصرف‌کننده را ممکن می‌سازد.

مربوط: کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده تاریخ را برای بحث در مورد آینده ارزهای دیجیتال تعیین می کند

وایات به برنامه‌های Web3 از جمله برنامه‌های وفاداری مصرف‌کننده مبتنی بر بلاک چین، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در صنعت مد، سازمان‌های اجتماعی مبتنی بر بلاک چین، و راه‌حل‌های بلاک چین برای مدیریت زنجیره تامین برای نیروی هوایی ایالات متحده و نمونه‌هایی از موارد استفاده گواهی می‌دهد. نشان داده شده. و وزارت دفاع

این جلسه به دنبال جلسه دیگری در مجلس نمایندگان در روز سه‌شنبه برگزار می‌شود که در آن کمیته کشاورزی به شدت به مدیران بورس و تنظیم‌کننده‌های سابق در مورد رعایت مقررات و حمایت از مصرف‌کننده ضربه زد. همچنین اولین باری است که قانونگذاران یک جلسه استماع ارزهای دیجیتال را برای رسیدگی به موارد استفاده غیرمالی برگزار می کنند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا