اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Polygon، Dumping Matic را برای Binance رد کرد، ادعا کرد که کیف پول به صورت فریبنده برچسب خورده است

دوره های اندرو تیت

نانسن، که مسئول برچسب‌گذاری این کیف پول‌ها بود، ادعا کرد که آدرس‌ها پیوند قوی با Polygon را نشان می‌دهند، اما پس از تکذیب عمومی مدیر عامل Polygon، برچسب‌ها را حذف کرد.

شرکت تحلیلی بلاک چین Lookonchain یک کیف پول رمزنگاری شده را که ظاهراً متعلق به بنیاد Polygon است، نشان داده است که مقدار زیادی از توکن های Matic را به Binance منتقل کرده است. Sandeep Nailwal موسس Polygon Labs این اتهامات را رد کرد و گفت که این یک مورد برچسب زدن جعلی است و این کیف پول متعلق به بنیاد Polygon نیست.

Lookonchain دو کیف پول “Polygon Foundation: 0x8d36” و “Polygon Foundation: 0xf957” را معرفی می کند که در 30 روز گذشته در مجموع 5.5 میلیون دلار MATIC به بایننس واریز کرده اند که بیش از نیمی از آن در 2 روز گذشته سپرده شده است. انجام شده.

Matic از کیف پولی با عنوان Polygon Foundation به بایننس اعتبار داده شد.منبع: Etherscan

Marc Boiron، مدیر عامل شرکت Polygon Labs، ابتدا گفت: پرچم در پاسخ به مسئله برچسب‌گذاری تقلبی، تحلیلگران بلاک چین پاسخ دادند که این کیف توسط یک شرکت تحلیل ارز دیجیتال دیگر به نام نانسن برچسب‌گذاری شده است.

نانسن جواب داد آنها گفتند که قبل از برچسب زدن به چنین کیف‌هایی فرآیند سختی را پشت سر گذاشته‌اند و توضیح می‌دهند که این دو کیف پول مورد نظر پیوندهای قوی با اعضای کلیدی Polygon نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط: پشته توسعه‌دهنده زنجیره‌ای L2 منبع باز جدید Polygon از لایه 2 پشتیبانی می‌کند که توسط اتریوم ZK پشتیبانی می‌شود

این شرکت به نمونه‌های عمده تعامل با آدرس کیف پول 0x8d365687a75dc7688864822869ae0551bb6fc105 توسط مدیران Polygon Labs اشاره می‌کند و در یک نمونه، شرکتی که رشد Polygon Sanket را هدایت می‌کرد، ETH را به آدرس ذکر شده ارسال کرد و به همان آدرس Holyt ارسال کرد. توکن هایی را از یک دور خصوصی که توسط سرمایه گذاری شده بود دریافت کرد

با توجه به آدرس کیف پول دوم: 0xf957fa14ea72a9ecd7bdc06c5be89a5a34c7aa89، نانسن ادعا کرد که «طرف‌های مقابل شامل آدرس قبلی 0x8d3 و سایر شرکت‌های نزدیک به Polygon، از جمله رئیس بخش سرمایه‌گذاری» بودند. “

با این حال، نانسن به این نتیجه رسید که مدیر عامل Polygon Labs پس از رد علنی ادعاها در مورد ارتباط آدرس ها با شرکت، قصد حذف برچسب ها را دارد. Boiron از Nansen برای حذف برچسب تشکر کرد و اعتراف کرد که برچسب زدن به کیف پول کار آسانی نیست. Polygon در زمان نگارش مقاله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا