🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران Polygon استعفا داد، شروع به مشارکت از حاشیه کرد

جینتی کانانی گفت که او حدود شش ماه پیش از “هیاهو و شلوغی روزانه” Polygon کنار رفت.

یکی از بنیانگذاران Polygon، Jaynti Kanani اعلام کرده است که برای اولین بار در شش سال گذشته “از کار روزمره” این پروژه عقب نشینی می کند.

کنانی در یک موضوع ۴ اکتبر X (توئیتر سابق) گفت: گفت او قصد داشت بر روی “ماجراهای جدید” تمرکز کند و در عین حال “از حاشیه” به Polygon کمک کند. او در تأسیس شبکه Matic در سال ۲۰۱۷ همراه با مهندسان نرم افزاری مانند Sandeep Nailwal، Anurag Arjun و Mihailo Bjelic نقش اساسی داشت. شبکه Matic بعداً به Polygon تغییر نام داد.

“اوه، این مرا احساساتی می کند.” گفت نایلوال در واکنش به این اطلاعیه پاسخ داد: “برادر، رانندگی با هم خیلی عالی بود. اما این تازه شروع Polygon است. ای کاش می توانستیم در این سفر دیوانه وار که Polygon است، بیشتر با هم باشیم. اما… شما باید کاری را که باید انجام دهید انجام دهید. ”

مربوط: بنیانگذار Polygon: شرط ۱ میلیارد دلاری روی ZK rollup نتیجه می دهد

وب سایت Polygon 10 نفر از بنیانگذاران این پروتکل را فهرست می کند که برخی از آنها هنوز روی پروژه های جانبی مختلف روی پلتفرم کار می کنند. آرجون در ماه مارس به دنبال اسپین آف پروتکل دسترسی به داده های بلاک چین Avail، Polygon را ترک کرد.

از زمانی که این طرح در ماه ژوئن اعلام شد، Polygon Labs پذیرش پیشنهادهای بهبود را با هدف انتقال شبکه به Polygon 2.0 آغاز کرده است. اکوسیستم جدید از شواهد دانش صفر استفاده می کند و از چهار لایه پروتکل متمرکز بر روی سهام، قابلیت همکاری، اجرا و اثبات تشکیل شده است.در زمان انتشار، توسعه دهنده هنوز نبوده است کار کردن درباره « آوردن زندگی به Polygon 2.0».

مجله: بنیانگذار Polygon Midden: جمع آوری ZK “مرحله نهایی” مقیاس بندی بلاک چین است


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا