🚨 اخبار ارز دیجیتال

Polygon پس از افزایش فعالیت کاربران در ماه مارس، دومین بلاک چین بزرگ بازی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

افزایش کیف پول‌های فعال منحصربه‌فرد تا حدی ناشی از بازی‌های RPG Hunters On-Chain بود، بنابراین Polygon ماه گذشته از Hive پیشی گرفت و مقام دوم را کسب کرد.

افزایش فعالیت کاربران در چند ضلعی های لایه ۲ اتریوم (L2) در ماه مارس، این شبکه را به دومین شبکه بزرگ بازی بلاک چین از نظر کیف پول های فعال منحصر به فرد (UAW) تبدیل کرد.

بر اساس گزارش بازی بلاک چین در ۶ آوریل که توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه های غیرمتمرکز (DApp) DappRadar منتشر شد، تعداد UAW های درگیر در بازی ها در Polygon در ماه مارس به ۱۳۸۰۸۱ رسید که ۵۳ درصد نسبت به فوریه افزایش داشت.

این رقم Polygon را به خوبی جلوتر از Hive و BNB Chain با ۸۴۰۰۰ UAW و ۸۰۰۰۰ UAW در جایگاه های سوم و چهارم قرار می دهد.

در این گزارش آمده است: «Polygon، یک بلاک چین که قبلاً به خاطر DeFi DApps خود شناخته می‌شد، در این ماه از Hive پیشی گرفت تا جایگاه دوم را حفظ کند.»

بر اساس داده‌های DappRadar، افزایش گسترده Polygon در UAW به بازی Hunters On-Chain توسط BoomLand نسبت داده شد که تنها در ۳۰ روز گذشته شاهد افزایش بیش از ۱۷۰۰۰ درصدی UAW بود.

Hunters On-Chain که در ژانویه راه اندازی شد، اقتباسی از وب ۳ از بازی موبایل BoomLand، Hunt Royale است. این یک بازی RPG رایگان با ادغام NFT است که از نظر ظاهر و سبک مشابه Minecraft است.

قابل ذکر است، در ۹ مارس، تعداد UAW بازی به بالاترین حد خود یعنی حدود ۵۵۳۰۰ رسید.

کیف پول فعال خود Hunters On-Chain. منبع: DappRadar

انتظارات برای فروش NFT درون بازی در ۳۱ مارس ممکن است نقش داشته باشد، اما مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش علاقه به بازی در ماه گذشته شده است.

به طور گسترده تر، این گزارش نشان داد که تمام فعالیت های بازی های زنجیره ای در ماه مارس ۳.۳۳ درصد کاهش یافته و به ۷۴۱۵۶۷ کیف پول فعال منحصر به فرد (dUAW) در روز رسیده است.

مربوط: آزمایشگاه های آراگون و Polygon برای دسترسی بیشتر به DAO ها همکاری می کنند

در چند ماه گذشته، ما شاهد حرکت صعودی زیادی در اطراف Polygon بوده‌ایم، به‌ویژه در مورد NFTها، بازی‌ها و متاورس.

تاکنون Polygon Labs، تیم پشتیبان این شبکه، فهرست بلندبالایی از مشارکت‌های برجسته از جمله Warner Music، Starbucks، Adidas، Reddit و Adobe را برای توسعه و میزبانی پروژه‌های NFT ثبت کرده است.

این تیم همچنین با موفقیت در ۲۷ مارس، مجموعه‌ای با دانش صفر معادل ماشین مجازی اتریوم منبع باز Polygon را راه‌اندازی کرد. گفته می‌شود که به DAppها اجازه می‌دهد از طریق دسته‌بندی تراکنش‌ها مقیاس شوند، که منجر به عملکرد بالاتر و در عین حال کاهش هزینه‌های گاز برای اجرای تراکنش‌ها در شبکه می‌شود.

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا