اخبار ارز دیجیتال

Polygon 2.0 ارتقاهایی را برای اهرم لایه های ارزش اینترنت معرفی می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گفته‌های Polygon Labs، Polygon 2.0 کاربران را قادر می‌سازد تا ارزش ایجاد، تبادل و برنامه‌نویسی را از طریق اینترنت داشته باشند.

در 12 ژوئن، Polygon Labs “Polygon 2.0” را معرفی کرد. این یک سری ارتقاء است که با هدف ایجاد یک “لایه ارزش” برای اینترنت، به کاربران امکان می دهد “ارزش ایجاد، تبادل و برنامه ریزی کنند.”

طبق اعلامیه ای که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، “Polygon 2.0 مجموعه ای از ارتقاها است که تقریباً در تمام جنبه های Polygon، از معماری پروتکل گرفته تا توکنومیک تا حاکمیت تجدید نظر می کند. این یک نقشه راه برای نحوه لایه بندی و ارائه مقیاس پذیری نامحدود و نقدینگی یکپارچه از طریق فناوری ZK است. “

Polygon 2.0 به گونه ای طراحی شده است که شبکه ای از زنجیره های به هم پیوسته با بهره گیری از فناوری Zero-Knowledge (ZK) باشد. فناوری ZK یک فناوری رمزنگاری است که به یک طرف به نام اثبات کننده اجازه می دهد تا صحت یک عبارت را به طرف دیگری به نام تأیید کننده اثبات کند. ما هیچ اطلاعات اضافی فراتر از اعتبار بیانیه را فاش نخواهیم کرد. طبق تحقیقات Polygon Labs،

“شبکه می تواند تقریباً تعداد نامحدودی از زنجیره ها را پشتیبانی کند و تعاملات زنجیره ای ایمن و فوری و بدون امنیت اضافی یا مفروضات اعتمادی هستند. مقیاس پذیری نامحدود و نقدینگی یکپارچه.”

رایان وایات، رئیس آزمایشگاه Polygon، آن را در توییتر به اشتراک گذاشت، Polygon 2.0 پروتکل را در هسته خود یکپارچه می کند، “استفاده یکپارچه در سراسر zkEVM، PoS، و supernets” را ممکن می کند و باعث می شود “احساس کنید که از یک زنجیره استفاده می کنید.” برخی از نکات برجسته فناوری عبارتند از «تکامل» و «حکومت غیرمتمرکز بلندمدت».

Polygon قصد دارد در هفته های آینده جزئیات بیشتری در مورد این فناوری فاش کند.

مطالب مرتبط: Google Cloud عملکرد مقیاس‌بندی Polygon zkEVM را بهینه می‌کند

در 7 ژوئن، وایات در برابر کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد دموکراتیزه کردن اینترنت و پتانسیل وب 3 و فناوری بلاک چین شهادت داد. کمیته فرعی نوآوری، داده و تجارت کمیسیون آینده این فناوری‌ها و چالش‌های نظارتی را که ایجاد می‌کنند بررسی کرد.

در این جلسه، وایات بر نقش بلاک چین در رسیدگی به مشکل «استخراج ارزش» رایج در محیط اینترنت امروزی تأکید کرد. او توضیح داد که Web3 که توسط یک سیستم غیرمتمرکز و شفاف فعال شده است، راه حلی را با دموکراتیزه کردن اینترنت و دادن کنترل به کاربران بر داده های خود ارائه می دهد. وایات بر اهمیت ساخت یک اکوسیستم بلاک چین به خوبی تنظیم شده در ایالات متحده تاکید کرد و مزایای بالقوه برای کاربران و اقتصاد را به عنوان یک کل برجسته کرد. این جلسه اندکی پس از آن برگزار شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار شکایتی را علیه یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال تنظیم کرد و این موضوع را به بحث در مورد مقررات و تحولات صنعت مرتبط تر کرد.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا