اخبار ارز دیجیتال

گزارش: Polychain Capital، Coinfund 350 میلیون دلار برای صندوق جدید کریپتو جمع آوری می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Polychain Capital در آخرین صندوق خود 200 میلیون دلار و Coinfund 152 میلیون دلار جذب کردند که فراتر از انتظارات بود.

بیش از 350 میلیون دلار توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال Polychain Capital و Coinfund جمع‌آوری شده است که به ترتیب 200 میلیون دلار در صندوق‌های سرمایه‌گذاری جدید و 152 میلیون دلار در صندوق‌های اولیه گزارش شده است.

طبق گزارش فوربس در 18 جولای، یک فرد مطلع گفت که 200 میلیون دلار پولی چین در اولین بسته شدن چهارمین صندوق سرمایه گذاری آن جمع آوری شد. این تکمیل به این معنی است که Polychain می تواند با سرمایه گذاران قرارداد امضا کند و شروع به صدور وجوه برای استارت آپ ها و پروژه ها کند.

علیرغم دور مالی بزرگ، Polychain قصد دارد در مجموع 400 میلیون دلار برای صندوق جدید جمع آوری کند. علاوه بر این، Polychain سه عضو تیم تحقیقاتی خود را به دلیل اولویت‌های سرمایه‌گذاری جدید اخراج کرده است.

طبق داده های PitchBook، Polychain در حال حاضر مجموعاً سه صندوق با حدود 2.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را مدیریت می کند.

گزارش بلومبرگ در 18 ژوئیه همچنین نشان داد که شرکت VC Coin Fund نیز علیرغم کاهش مداوم بودجه VC برای پروژه‌های ارزهای دیجیتال برای بیش از یک سال، 152 میلیون دلار به عنوان صندوق چهارم کسب کرده است.

جیک بروخمن، مدیر عامل Coinfund گفت که این شرکت قصد دارد 125 میلیون دلار جذب کند، اما به دلیل علاقه مجدد به صنعت، توانست 27 میلیون دلار اضافی را جذب کند.

مربوط: ایالات متحده در سه ماهه دوم بر تأمین مالی استارت‌آپ کریپتو تسلط دارد: گزارش

داده‌های شرکت تحلیل تجاری Crunchbase نشان می‌دهد که کل سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر برای استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال و وب ۳ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۶ درصد کاهش یافته است.

تعداد کل سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز و معاملات برای استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال در دو سال گذشته.منبع: Crunchbase

پس از فروپاشی اکوسیستم TerraMoney Do Kwon، FTX Sam Bankman-Fried و بسیاری از پروژه‌های برجسته دیگر در دو سال گذشته، سرمایه‌گذاران گارد خود را در برابر بخش کریپتو افزایش داده‌اند. گفته می‌شود که وجود دارد.

این امر منجر به عقب‌نشینی در بخش‌های سنتی‌تر بازار شده است، به طوری که بسیاری از سرمایه‌گذاران خطرپذیر عموماً نسبت به سرمایه‌گذاری‌های جدید محتاط هستند، به استثنای یک استثنای قابل توجه هوش مصنوعی.

از 1 ژانویه 2023، صنعت هوش مصنوعی بیش از 12 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر جذب کرده است زیرا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این زمینه نوظهور رقابت می کنند.

آسیا اکسپرس: چین شاخک های CBDC را گسترش می دهد، مالزی به رقیب جدید رمزنگاری هنگ کنگ تبدیل می شودنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا