اخبار ارز دیجیتال

شبکه منحصر به فرد Polkadot صندوق کمک مالی NFT 2.0 CodeCraft را برای توسعه دهندگان Web3 اعلام کرد

یک صندوق توسعه‌دهنده جدید NFT از ساکنان بالقوه دعوت می‌کند تا با ایجاد راه‌حل‌های قابل سفارشی‌سازی و متمرکز بر ابزار و پیش بردن مرزهای نوآوری در بخش بسیار داغ توکن‌های غیرقابل تعویض در Polkadot (DOT) پتانسیل گسترده NFT‌های پیشرفته را کشف کنند.

برنامه کمک مالی NFT 2.0 CodeCraft توسط شبکه یونیک راه اندازی شد

طبق بیانیه رسمی تیم خود، شبکه Unique Parachain Polkadot با محوریت NFT، صندوق کمک مالی NFT 2.0 CodeCraft را برای توسعه دهندگان، طراحان و علاقه مندان در سراسر جهان راه اندازی می کند. کل مبلغ بودجه برای پروژه های موفق معادل ۲۵۰۰۰۰ دلار است.

تصویر: شبکه بی نظیر

در طول این رویداد، شرکت کنندگان اطلاعات ارزشمندی در مورد انواع مختلف NFT های پیشرفته که توسط شبکه Unique ارائه می شوند، از جمله NFT های قابل سفارشی سازی، NFT های قابل ترکیب، NFT های تودرتو، NFT های پویا، NFT های چند دارایی و NFT های چند منبعی خواهند آموخت.

NFTها در دسته های ذکر شده در بالا می توانند برای ایجاد dApps و Micro-dApps برای موارد استفاده مختلف استفاده شوند.

الکساندر میتروویچ، مدیر عامل شبکه یونیک، بر اهمیت برنامه جدید در حمایت از پروژه‌های خارق‌العاده در بخش NFT و بازگشایی ارزش dApps از طریق مکانیسم‌های NFT محور تاکید کرد:

NFT ها راه درازی در پیش دارند. موج اول توسط jpeg های گمانه زنی هدایت شد، اما این ابزارهای قدرتمند NFT هستند که موج بعدی را در NFT ها هدایت خواهند کرد. در شبکه یونیک، ما قبلاً این قابلیت ها را سال گذشته معرفی کردیم و اکنون شاهد علاقه شدید نوآورترین بنیانگذاران هستیم. برای ارائه NFT 2.0 به جوامع کاربر نهایی، ما این صندوق را با تمرکز بسیار خاص بر روی توسعه NFT ها از طریق میکرو dApps یا ویژگی های بلاک چین راه اندازی کردیم.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، یک هفته پیش شبکه Unique یک رکورد جهانی در ضرب سریع NFT ها ثبت کرد و از پلیگون های سنگین وزن (MATIC) و Solana (SOL) پیشی گرفت.

DED GAMES و MusicMoon اولین کمک های مالی را دریافت می کنند

AWS اعلام کرد که در مجموع ۱۰۰۰۰۰ دلار اعتبار AWS Activate به گیرندگان کمک می‌کند.

شبکه Unique به دو پروژه DED GAMES و MusicMoon (قبلا LoopNFT) کمک های مالی توسعه داد تا NFT 2.0 CodeCraft Grant را راه اندازی کند.

DED GAMES با استفاده از NFT های پیشرفته و قابل تنظیم شبکه Unique، از این سرمایه برای تقویت جدیدترین پروژه های خود استفاده خواهد کرد تا تجربه بازی را متحول کند.

در همین حال، MusicMoon از بلاک چین و NFT های پیشرفته استفاده می کند تا هنرمندان را قادر سازد مستقل از برچسب های اصلی کار کنند و کنترل درآمد خود را حفظ کنند. این پروژه قبلاً برنده هکاتون پولکادوت APAC شده بود و اخیراً به عنوان عضو آکادمی بلاک چین پولکادوت انتخاب شده بود.

جوسپ گریس، بنیانگذار Music Moon تاکید می کند که حمایت شبکه یونیک بسیار فراتر از بودجه انتقال یافته به تیم است:

برنده شدن در هکاتون یک لحظه مهم برای MusicMoon بود و منجر به همکاری متحول کننده با Unique Network شد. ملاقات با تیم شبکه Unique باعث ایجاد هم افزایی بین دیدگاه ما برای موسیقی و امکانات نوآورانه NFT شد. این کمک مالی از Unique Network نه تنها تأمین مالی می کند. کاتالیزوری که MusicMoon را برای ایجاد انقلابی در شیوه خلق، اشتراک‌گذاری و کسب درآمد هنرمندان از موسیقی خود به حرکت درآورد و آنها را قادر می‌سازد از حقوق خود محافظت کنند و ارتباط مستقیم با مخاطبان خود را از طریق فناوری بلاک چین تقویت کنند.

برای تشویق مداوم نوآوری و استفاده از NFT های پیشرفته به روش های خلاقانه، شبکه یونیک تایید کرد که به طور مستمر برندگان جدید را از متقاضیان کمک هزینه اعلام می کند. او همچنین قصد دارد چالش های جالبی را در چارچوب کمک مالی ایجاد کند تا ماموریت NFT در آینده را پیش ببرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا