🚨 اخبار ارز دیجیتال

Meme Crypto DED Polkadot وارد ترندهای توییتر می شود

فهرست

  • DED، اولین میم سکه در Polkadot (DOT)، در ترندهای توییتر منفجر شد
  • شوق سکه میم می تواند جان تازه ای به پولکادوت (DOT) بدهد

پس از اتریوم (ETH)، BNB Chain (BSC)، Solana (SOL) و Avalanche (AVAX)، Polkadot (DOT) از اولین میم کوین های جریان اصلی استقبال می کند. کریپتو میم DED با ایردراپ بزرگ و اعلامیه های مشارکت بزرگ در حال افزایش است.

DED، اولین میم سکه در Polkadot (DOT)، در ترندهای توییتر منفجر شد

DED، ارز دیجیتال میم در بلاک چین Polkadot (DOT)، برای دومین روز متوالی در صدر ترندهای توییتر شناور است. در حال حاضر، DED در میان محبوب ترین مضامین در پلت فرم رسانه های اجتماعی غالب برای بومیان Web3 رتبه نهم را دارد.

در گروه تلگرام رسمی پروژه، بیش از ۲۰۰۰۰ علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال میم منتظر انتشار توکن DED هستند.

در هفته‌های اخیر، تیم DED توانسته با تیم‌های قدرتمند پولکادوت، از جمله کیف پول Talisman، Nova Wallet، SubWallet و غیره، مشارکت‌های استراتژیک بلندمدت برقرار کند.

DED همچنین کمپین عظیم Zealy را با مجموع جوایز بیش از ۳۰۰۰۰ دلار در توکن‌های DOT Polkadot برای دارندگان و مشتریان آینده راه‌اندازی کرد. تعدادی از اینفلوئنسرهای برجسته ارزهای دیجیتال این کمپین را در کانال های رسانه های اجتماعی خود تأیید کرده اند.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، آکادمی پولکادوت هفته گذشته مسیر توسعه دهنده بلاک چین خود را راه اندازی کرد.

شوق سکه میم می تواند جان تازه ای به پولکادوت (DOT) بدهد

بر اساس برآوردهای این تیم، حدود ۱۰۰۰۰۰ نفر از یک میلیون دارنده DOT ​​تصمیم گرفتند از راه اندازی DED پشتیبانی کنند. آخرین عکس گرفته شده است و کیف پول های DOT به زودی ایردراپ های مورد انتظار را دریافت خواهند کرد.

نمایندگان DED تاکید کردند که این فرآیند برای Polkadot (DOT) از اهمیت بالایی برخوردار است. عزم تزلزل ناپذیر جامعه، بنیاد و بسیاری از پروژه های اکوسیستمی گرد هم می آیند تا فضای جدیدی را به بازار بیاورند.

از سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، Polkadot (DOT) به بزرگترین بلاک چین با علاقه مندان به میم کوین در ریل های زنجیره ای خود تبدیل شده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا