اخبار ارز دیجیتال

Polkadot's BitCountry رویداد InnoVoy را اعلام کرد: جزئیات

این رویداد بسیار مورد انتظار، صحنه هویت Web3 را قبل از انتشار عمومی شبکه اصلی بلاک چین جدید EVM/WASM Layer-1 BitCountry متحول خواهد کرد.

رویداد InnoVoy قبل از راه اندازی MNet Continuum آغاز می شود

BitCountry، پروژه پاراچین Polkadot (DOT) که به ایجاد جوامع فراجهانی همهجانبه اختصاص یافته است، از همه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال دعوت کرد تا در رویداد InnoVoy شرکت کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند BitAvatar، هویت جهانی آواتار، را با یک کیف پول متصل به NFT به نام Backpack تجربه کنند.

پروژه خرده فروشی پیشگام مرکز نوآوری MNet، BitAvatar، نشان دهنده اوج فناوری سفارشی سازی آواتار است. هدف آن تعیین استاندارد جدیدی برای بهبود تجربه کاربری و دسترسی به پروژه Web3 است.

جاستین فام، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل BitCountry، هیجان زده است که یک تجربه پیشگامانه را به متخصصان و تازه واردان Web3 ارائه دهد:

ما مشتاقیم که BitAvatar را از طریق رویداد InnoVoy به جامعه Polkadot معرفی کنیم. BitAvatar چیزی بیش از یک آواتار است. این یک روش جدید برای کاربران برای بیان خود و مدیریت پروفایل های خود در فضای Web3 است. ما معتقدیم که این فناوری راه را برای تجربه های شخصی تر، مشارکت در پروژه مشترک و فراتر از آن هموار می کند.

رویداد InnoVoy توسط این تیم قبل از راه اندازی شبکه اصلی MNet Continuum، یک شبکه مقیاس پذیر EVM و WASM L1 با لایه اجتماعی غنی شده متشکل از BitCountry، BitAvatar، BitMeet، Social Pool Protocol، ESE SDK و Developer Portal سازماندهی شد.

۱۰۰۰ شناسه BitAvatar رایگان ساخته خواهد شد

راه اندازی کمپین InnoVoy یک نقطه عطف قابل توجه در تکامل هویت های دیجیتال و تعامل کاربر در زیرساخت Polkadot (DOT) و همچنین دنیای بلاک چین گسترده تر است.

به ۱۰۰۰ کاربر اول فرصت ویژه ای ارائه می شود تا شناسه BitAvatar خود را به صورت رایگان و بدون نیاز به کد دعوت نامه برش دهند. این گزینه به پذیرندگان اولیه اجازه می دهد تا پذیرش BitAvatar را در برنامه های مختلف Web3 رهبری کنند.

پس از ایجاد ۱۰۰۰ آواتار اول، کاربران جدید می توانند با استفاده از کد دعوت که فقط توسط پذیرندگان اولیه به اشتراک گذاشته شده است، به آن بپیوندند.

شایان ذکر است که همه سهامداران DOT، ارز دیجیتال اصلی اکوسیستم زنجیره ای پولکادوت، این فرصت را خواهند داشت تا XP بیشتری به خاطر مشارکت خود در پولکادوت و بیت کانتری کسب کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا