اخبار ارز دیجیتال

پولکادوت این ادعا را تکرار می کند که DOT ​​از وضعیت امنیتی خارج شده است.

بنیاد Web3 با الزامات SEC مطابقت داشته و به جهان یادآوری کرده است که DOT ​​دیگر نباید امنیتی در نظر گرفته شود.

بنیاد Web3، که از پروتکل Polkadot پشتیبانی می‌کند، دوباره این استدلال را مطرح کرده است که توکن‌های اصلی DOT (DOT) امنیتی نیستند. در یک موضوع توییتری، این بنیاد تلاش های خود را برای پیروی از قوانین اوراق بهادار ایالات متحده و راهنمایی های کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد دارایی های دیجیتال برجسته کرد و اعلام کرد که DOT ​​با موفقیت “تبدیل” شده است و نرم افزار است، نه امنیتی.

بنیاد Web3 گزیده ای از فضای توییتر خود در ماه دسامبر را بازنشر کرده است. آنجلا دالتون، که به عنوان مشاور بنیاد شناخته می شود، توضیح می دهد که چگونه نمایندگان دعوت SEC برای “بیایند و با ما صحبت کنند” را پذیرفتند. سپس بنیاد مدعی شد:

“بنیاد اطمینان حاصل کرده است که دیدگاه کامل SEC برای شکل‌گیری توکن مورد توجه قرار گرفته است. […] اقداماتی را برای کنترل توزیع توکن‌های DOT انجام دهید تا افراد بخش بزرگی از شبکه را در اختیار نگیرند، خرید از VCهایی را که فقط برای اهداف سرمایه‌گذاری علاقه‌مند هستند، رد کنند و به جای توکن‌ها، فناوری را ارتقا دهند.

بنیاد معتقد است که DOT ​​جهش یافته است و امنیتی نیست. این یک نرم افزار است. پولکادوت یک پروتکل چند زنجیره ای است که از اکتبر ۲۰۲۲ روی ۶۶ بلاک چین و شبکه پاراچین کوساما آنها کار می کند. طبق یک پست Medium، در دسامبر ۲۰۲۱ با استقرار Parachain به فروش می رسد.

این بنیاد در پستی گفت: «تجربه ما یک تجربه مثبت بوده است. کمیسیون SEC از ملاقات ما با بنیاد Web3 استقبال کرد و روحیه ارتباط و گفتگوی باز وجود داشت.

مرتبط: شرط بندی روی پولکادوت توضیح داده شد

بنیاد Web3 اولین بار در ماه نوامبر DOT را غیرامنیتی اعلام کرد. این موضع ظاهرا توسط SEC تایید نشده است. ادعاهای بنیاد منعکس کننده اصل شکایت SEC علیه ریپل است. “Morphing” مفهومی است که در سخنرانی ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC در ژوئن ۲۰۱۸ یاهو Finance All Markets Summit ارائه شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا