اخبار ارز دیجیتال

Polkadot (DOT) جایگاه خود را در معاملات آتی Coinbase در کنار XRP و DOGE تضمین می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

DOT، ارز دیجیتال بومی بلاک چین پولکادوت، فهرست صرافی جدیدی را تضمین کرده است.

کوین‌بیس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، از راه‌اندازی قراردادهای آتی دائمی برای پولکادوت (DOT) به همراه دو ارز دیجیتال دیگر در پلتفرم‌های معاملاتی بین‌المللی و پیشرفته خود خبر داد.

طبق یک خبر جدید جیکCoinbase پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده مانند اینترنت کامپیوتر (ICP) و پروتکل NEAR (NEAR) و همچنین قراردادهای آتی دائمی Polkadot را در پلتفرم های Coinbase International Exchange و Coinbase Advanced خود اضافه کرده است.

بازارهای DOT-PERP، ICP-PERP و NEAR-PERP اکنون در حالت معاملاتی کامل در Coinbase International Exchange و Coinbase Advanced هستند که نشان می‌دهد معاملات به طور جدی آغاز شده است.

پولکادوت به XRP، Dogecoin (DOGE)، Solana (SOL)، Optimism (OP)، Arbitrum (ARB)، Ethereum Classic (ETC) و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال پیشرو که به عنوان معاملات آتی دائمی در صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase International فهرست شده اند، می پیوندد.

صرافی Coinbase International در ماه می ۲۰۲۳ در برمودا راه اندازی شد و با معاملات آتی دائمی BTC و ETH راه اندازی شد. این پیشنهاد اکنون شامل چندین ارز دیجیتال اصلی، از جمله آخرین DOT، ICP و NEAR است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، صرافی بین المللی کوین بیس اخیراً به نقطه عطف بزرگی رسیده است و حجم قراردادهای واقعی معامله شده در عرض ۲۴ ساعت برای معاملات آتی دائمی از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا