🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن Polkadot PolkaWorld فعالیت های خود را به دلیل ناموفق بودن پیشنهاد تامین مالی متوقف می کند

مارکیان ایوانیچوک، بنیانگذار Brushfam، ادعا کرد که اکوسیستم پولکادوت “به کاربران خود اهمیتی نمی دهد” و از روند حاکمیت ابراز ناامیدی کرد.

انجمن پولکادوت پولکا ورلد اعلام کرد که پس از رد پیشنهاد انجمن برای دریافت بودجه از خزانه داری پولکادوت، فعالیت خود را متوقف کرده است. این سازمان نگرانی های متعددی را در مورد مدیریت مالی پروژه مطرح کرد و در اطلاعیه اخیر چندین ادعا را مطرح کرد.

این سازمان در پستی که در حساب رسمی X (توئیتر سابق) PolkaWorld منتشر کرد، گفت: ادعا کرد مدیریت مالی تحت پلت فرم جدید حکومت باز پولکادوت، به نام OpenGov، بر مشارکت کنندگان بلندمدت اکوسیستم پولکادوت تأثیر می گذارد. به گزارش پولکا ورلد، بسیاری از سازمان ها توسط وزارت خزانه داری رد شده اند و از اکوسیستم پولکادوت خارج می شوند.

این سازمان خاطرنشان کرد که سیستم حکومتی قبلی دارای شورایی بود که توسط دارندگان پولکادوت (DOT) انتخاب می شد. پولکا ورلد گفت که اعضای شورا در زمینه های خاص خود متخصص هستند و در ارزیابی پیشنهادات به خوبی تبحر داشتند. PolkaWorld معتقد است که این باید در سیستم OpenGov فعلی ادغام شود، جایی که حاکمیت مستقیماً توسط دارندگان توکن تعیین می شود.

در همین حال، Markian Ivanichok، موسس Brushfam، پلتفرمی که شرکت‌ها را به Polkadot می‌آورد، اعلام کرد که این پروژه Polkadot را در X Thread می‌گذارد. بنیانگذاران نارضایتی خود را از سیستم حکمرانی پولکادوت ابراز کردند و گفتند که “تأمین بودجه به طور فزاینده ای دشوار می شود.”

در تاپیک، Iwanichoku نیز ادعا کرد او می گوید غیرممکن است که کار خود را در اکوسیستمی شناسایی کنید که «به کاربران، شیوه های تجاری یا بازاریابی محصول اهمیتی نمی دهد».

مربوط: پلتفرم NFT Enjin چنگال پاراچین Polkadot Efinity را به شبکه اصلی جدید منتقل می کند

سیستم OpenGov Polkadot در اوایل سال جاری راه اندازی شد تا به همه دارندگان توکن در شکل دادن به پلتفرم نظر بدهند. بنابراین، حاکمیت در شبکه مستقیماً توسط دارندگان توکن DOT انجام می شود. آنها می توانند به طور فعال در روند رای گیری برای رای دادن به پیشنهادهایی که با هدف ایجاد تغییرات در اکوسیستم انجام می شود، شرکت کنند.

مجله: جو روبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذار ETH و “Crypto Google”


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا