اخبار ارز دیجیتال

بادامک بدنه پلیس هنگام بازرسی وسیله نقلیه عبارت اولیه مظنون را فاش می کند

پس از اینکه دو افسر پلیس هنگام جستجوی خودروی مظنون، یک تکه کاغذ پیدا کردند، یک ویدیوی ویروسی در توییتر پخش شد.

خود مدیریتی به عنوان راه نهایی برای تأمین سرمایه شخصی در نظر گرفته می شود، اما بسیاری از خطرات موجود در ذخیره فیزیکی عبارات بذر آگاه نیستند. جستجو عبارت بذر مظنون را پس از شناسایی توسط دوربین بدنه منتشر کرد.

ویدئویی در توییتر دست به دست می شود که نشان می دهد دو مامور پلیس هنگام جستجوی خودروی مظنون، یک تکه کاغذ پیدا کردند. معلوم شد که مظنون اعتقاد شدیدی به خویشتن داری داشت و با بازکردن تکه کاغذ مشخص شد که عبارت بذر مظنون دست نوشته بوده است.

دوربین بدنه پلیس ایالت نوادا عبارت اصلی مظنون را ضبط می کند.منبع: توییتر

با ثبت این حادثه توسط دوربین های بدن یکی از ماموران، عبارت بذر مظنون به اطلاعات عمومی تبدیل شد.

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس، این ویدیو را تماشا کرد تا به سرمایه گذاران در مورد یادگیری خطرات مختلف مرتبط با روش های مختلف ذخیره ارزهای دیجیتال هشدار دهد.او گفت:

“من طرفدار انتخاب آزاد هستم. کریپتو را همانطور که دوست دارید نگه دارید. اما خطرات هر روش را بیاموزید.”

این ویدئو باعث ایجاد گفتگو در مورد بهترین راه برای ذخیره عبارات دانه شد. محبوب ترین پیشنهاد حفظ عبارت seed است. در حالی که ایده حفظ عبارات بذر (ترکیب منحصر به فرد از 12 یا 24 کلمه) بی خطر به نظر می رسد، CZ استدلال می کند که عدم ارث و فراموشی در ذهن انسان در هنگام ذخیره اطلاعات مهم دو چیز است. من اشاره کردم که این بزرگترین ایراد درباره «کیف پول مغزی».

مربوط: چگونه ارزهای دیجیتال را پس از فروپاشی FTX ایمن نگه داریم؟

دستگیری سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX به ظن اختلاس وجوه، سرنخی برای بازنگری در استراتژی‌های ذخیره‌سازی بلندمدت ارزهای دیجیتال تلقی شد.

واکنش فوری برداشتن وجوه از صرافی‌های ارزهای دیجیتال بود، اما مدیرعامل برای اطمینان از ایمنی سرمایه‌گذاران، صرف نظر از اینکه در کجا قصد ذخیره ارزهای رمزنگاری شده خود را داشتند، پیش قدم شد.

در طرف دیگر این طیف، ری یوسف، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Paxful، ایده خود مدیریتی بیت کوین (BTC) را تایید کرده است. او قول داد که به همه سرمایه گذاران یادآوری هفتگی ارسال کند تا وجوه خود را از مبادلات دور نگه دارند.

“تنها مسئولیت من کمک و خدمت به شما است. به همین دلیل است که امروز پیامی را برای همه ما ارسال می کنم [Paxful] کاربران می‌توانند بیت‌کوین‌های خود را به سرپرستی خود انتقال دهند. شما نباید پس انداز خود را در Paxful یا هر صرافی دیگری نگه دارید، فقط آنچه را اینجا معامله می کنید.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا