اخبار ارز دیجیتال

Play-to-Own، NFT و Web3: Crypto Raiders دانش خود را با NFT Steez کاهش می دهد

NFT Steez با Crypto Raiders در مورد وضعیت بازی های بلاک چین و اینکه چقدر سرگرم کننده است در اولویت دادن به “مالی سازی” در مورد مدل های NFT و P2E صحبت می کند.

بازی‌های بلاک چین و مدل بازی برای کسب درآمد در سال ۲۰۲۱ بسیار محبوب بودند، اما با گذشت زمان، برخی پیچش‌ها آشکار شد، توکن‌های غیرقابل تعویض گسترده‌تر (NFT) و بازارهای ارزهای دیجیتال با سرعت کمی کاهش یافتند. به یک دست انداز برخورد کرد

منصفانه است که بگوییم این بخش “پایین است، اما تمام نشده است” و کاملاً ممکن است که بازی های بلاک چین شاهد افزایش دیگری به سبک سال ۲۰۲۱ باشد که بازار گسترده تر شتاب بگیرد.

آخرین قسمت NFT Steez، پادکست هفتگی Cointelegraph که توسط Alyssa Exposito و Ray Salmond میزبانی می‌شود، به بنیانگذاران Crypto Raiders می‌پیوندد تا در مورد وضعیت بازی‌های بلاک چین و آینده پروژه‌های مبتنی بر بازی و کسب درآمد صحبت کند.

به گفته بنیانگذاران آن، Crypto Raiders یک خزنده سیاهچال مبتنی بر NFT است، و در این قسمت هر کدام توافق کردند که چشم انداز فعلی بازی های بلاک چین باید در درجه اول پایداری و «سرگرمی» را در اولویت قرار دهد.

آیا مدل بازی برای کسب درآمد برای بازی های Web3 کار می کند؟

در مصاحبه ای، نیک کروپنر، بنیانگذار آن، در مورد اتخاذ یک “مدل ترکیبی” از بازی های بازی و کسب درآمد صحبت کرد. کروپنر گفت که احساسات کنونی بیشتر به این دلیل است که طبیعت انسان «کوتاه‌مدت واکنش‌پذیر» است و زود باور می‌شود. که باید اخراج شوند.

با این حال، کروپنر خاطرنشان می کند که اگرچه طبیعی است که بدترین را فرض کنیم، اما در واقعیت. [P2E] قبل از اینکه مدل واقعاً کار کند، تنظیم دقیق و تکرارهای متعدد مورد نیاز است. ”

در واقع، تیم Crypto Raiders احتمالات یک مدل ترکیبی و نحوه عملکرد آن را به عنوان یک تعامل بازی در داخل و خارج از بلاک چین بررسی و دسته بندی کرده است.

کروپنر گفت که نشان دادن این نکته مهم است:

“جایی که [player] منبع درآمد شما چیست؟ ”

این احساس ناشی از وضعیت فعلی مدل بازی و کسب درآمد است که عموماً از بازیکنان جدید درآمد کسب می کند.

طبق گفته Kreupner، مدل های هیبریدی هم به صورت پولی (P2P) و هم رایگان (F2P) عرضه خواهند شد. این مدل ترکیبی لذت بردن رایگان از بازی را برای بازیکنان جدید آسان می کند، اما به منابع یا دارایی های درون بازی نیاز دارد که توسط بازیکنان P2P در این مورد به دست آمده است.

مطالب مرتبط: Crypto Raiders توضیح می دهد که چگونه بازی های بلاک چین کاربران جدید را به Web3 جذب می کند

سرگرمی به جای «مالی‌سازی» منجر به پذیرش انبوه می‌شود

وقتی از Crypto Raiders در مورد سرگرمی و نگرانی در مورد کسب درآمد از بازی ها پرسیده شد، Crypto Raiders گفت که هم گیمرهای سنتی و هم وب ۳ نگران این هستند که مکانیک های بازی کسب درآمد به سرگرمی های آنها آسیب برساند. من متوجه شدم که

به‌عنوان راه‌حل، کریپتو ریدرز «بازی و مالکیت» را به «بازی و کسب درآمد» ترجیح می‌دهد تا بتواند ارزشی را که بازیکنان با منشأ دریافت می‌کنند در مقایسه با بازی‌های AAA به خانه برساند. در حالی که بسیاری از گیمرها تمایل خود را برای داشتن مالکیت و استقلال بیشتر هنگام بازی‌هایشان ابراز کرده‌اند، Kreupner گفت که تعجب آور نیست که گیمرها به گیمرهای Web3 نگاه منفی داشته باشند.

به گفته Kreupner، وقتی صحبت از بازی NFT به میان می‌آید، انتظار می‌رود واکنش‌های متقابلی وجود داشته باشد زیرا “گیمرها واقعاً تراکنش‌های خرد را دفع می‌کنند”، اما جالب است که بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند این فرصت را برای پیوستن به بخش بازی “در حین کسب درآمد” فراهم کنند.

در حالی که به نظر می رسد گیمرهای سنتی نسبت به بازی های وب ۳ بیزار هستند، دیوید تیتارنکو بر اهمیت دسترسی در هنگام پذیرش تأکید کرد. از نظر onboarding و موفقیت بازی Web3، Titarenco فرآیند ایده پردازی را به شرح زیر تنظیم کرد:

“بگذارید مادربزرگ غرب میانه شما بازی کند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد چت با Crypto Raiders، به قسمت کامل گوش دهید. NFT Steez در صفحه جدید Cointelegraph Podcasts یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا