🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار آتاری: بازی‌های «بازی برای کسب درآمد» دلیل نفرت گیمرهای «واقعی» از ارزهای دیجیتال است.

نولان بوشنل می‌گوید که بازی‌های رمزنگاری در بین گیمرهای سنتی رپ بدی پیدا کرده است، اما آینده دنیای بازی‌های Web3 و دنیای مبتنی بر بلاک چین هنوز به پایان نرسیده است.

بر کسی پوشیده نیست که گیمرهای سنتی نسبت به ارزهای دیجیتال درون بازی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بیزاری می‌کنند. به گفته نولان بوشنل، بنیانگذار آتاری، دلیل آن واضح است: همه چیز با افزایش فوق العاده بازی های بازی برای کسب درآمد شروع شد.

بوشنل گفت: «قطعاً می‌توانم بگویم این تحقیر ارزهای دیجیتال از کجا می‌آید. “نفرت ناشی از این بازی های بازی برای کسب درآمد است که پیش ساز بازی های بلاک چین بودند.”

“بازی‌های خوب دوست ندارند مبارزه کنند. بازی کردن بد است. چیزی که گیمرها می‌خواهند سرگرم کننده است، و متأسفانه، این که آیا این بازی‌های بازی برای کسب درآمد کار می‌کنند یا نه… ۱۰۰% بر نظریه احمق بزرگ متکی است.”

نولان بوشنل، معروف به «پدرخوانده بازی‌های ویدیویی»، مصاحبه‌ای گسترده با کوین تلگراف انجام داد که در آن دیدگاه‌های زیادی در مورد چشم‌انداز فعلی بازی و نقش فناوری بلاک چین در آینده به اشتراک گذاشت.

شاید خیلی دور از ذهن به نظر برسد که بگوییم شخصی «بازی‌های ویدیویی» را اختراع کرده است، اما برای نولان بوشنل، این بدان معناست که کار او شامل تأسیس آتاری، سیستم بازی و چاک ای پنیر، رستوران زنجیره‌ای آمریکایی است. فقط بخشی از یک حرفه طولانی بود او همچنین یکی از معدود افرادی در جهان است که استیو جابز را کارمند می داند.

آتاری ۲۶۰۰ که در سال ۱۹۷۷ عرضه شد، اولین کنسول بازی خانگی بود که توسط آتاری ساخته شد.منبع: ویکی پدیا

بوشنل گفت که آینده بازی‌های وب ۳ شاهد یک تغییر اساسی از پویایی بازی و کسب درآمد و تمرکز جدید بر ساختن دنیای مجازی جذاب از طریق استفاده از فناوری‌های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) خواهد بود. من فکر می‌کنم این بستگی دارد. در مورد اینکه آیا آن را زدی یا نه

بوشنل توضیح می‌دهد که اینکه این جهان‌های جدید عمومیت انبوه پیدا می‌کنند یا نه، کاملاً به نیازهای جامعه‌پذیری انسان و احساس پایدار «مکان و زمان» در اقتصاد جدید جهان‌های مجازی بستگی دارد.

“چگونه مردم را ملاقات می کنید؟ کجا آنها را ملاقات می کنید؟ کجا آنها را ملاقات می کنید؟ این بافت پیوندی Web3 و Metaverse است. اگر ما بتوانیم این حس مکان واقعی و زمان واقعی را در دنیای مجازی ارائه دهیم، پس فکر می کنم که ما واقعاً به چیزی رسیدیم.»

بوشنل در حال حاضر به‌عنوان مدیر ارشد دانش در Moxy، یک شرکت جدید ورزش‌های الکترونیکی مبتنی بر بلاک چین، خدمت می‌کند، که در آن سه پایه را مورد بحث قرار می‌دهد که بلاک چین می‌تواند ارتقای بسیار مورد نیاز را برای بازی‌های مدرن ارائه دهد.

بوشنل می گوید اولین و مهمترین پیشنهاد ارزش، توانایی انتقال یکپارچه و ایمن است.

او توضیح داد: “ما می خواهیم بازی را به یک پلت فرم برای رقابت تبدیل کنیم. برای رقابت خوب، باید بتوانیم وجوه را به راحتی و ایمن انتقال دهیم.”

همانطور که جهان دیجیتالی تر می شود، ما به راه هایی نیاز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که اقدامات و انتظارات مردم با نتایج همسو است.

“دوم، اتفاقا، سودمندی قراردادهای هوشمند است. قراردادهای هوشمند نه تنها در بازی ها، بلکه در همه روابط ارزش دارند، زیرا بسیاری از کارهایی که ما در زندگی انجام می دهیم برقراری روابط است و شرایط آن رابطه را تعیین می کنیم.”

سومین حوزه کلیدی، توانایی ذخیره ایمن ارزش دارایی های دیجیتال در قالب ارزها و توکن ها است.

مربوط: بنیانگذار آتاری، انیموکا معتقد است بازی‌های Web3 برای مالکیت مجازی و آموزش ضروری هستند

بوشنل اولین بار توسط براک پیرس، بنیانگذار تتر، زمانی که قیمت بیت کوین (BTC) در حدود ۵۰ دلار در نوسان بود، به ارزهای دیجیتال معرفی شد. بوشنل در ابتدا توجه زیادی به ارزهای دیجیتال نداشت. گفته می شود که این کار انجام نشده است.

اما مانند بسیاری دیگر، زمانی که قیمت بیت کوین شروع به افزایش سرسام آور شد، بوشنل نظر خود را تغییر داد و ناگهان متوجه شد که ممکن است اتفاق دیگری در دنیای بلاک چین بیفتد.

در حالی که بوشنل اعتراف می‌کند که به دلیل قیمت‌های بی‌ثباتی ارزهای رمزنگاری شده چندان در معرض مواجهه با ارزهای دیجیتال قرار نگرفته است، او می‌گوید که هر زمان که انسان‌ها بتوانند به طور جمعی ارزش‌ها را به اشتراک بگذارند، “معمولا آرامش خاطر داریم. “در وضعیت خوبی است.”

گیمر Web3: صاحبان GTA Web3، Bitcoin Casino و Himawari Land را بررسی می کنند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا