اخبار ارز دیجیتال

SEC فیلیپین با SEC ایالات متحده برای مبارزه با کلاهبرداری ارزهای دیجیتال شریک می شود

SEC فیلیپین در حال حاضر با SEC ایالات متحده و بانک توسعه آسیایی برای تقویت مبارزه با جرایم مرتبط با رمزنگاری همکاری می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین (SEC) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و بانک توسعه آسیایی برای سرکوب مجرمانی که از ارزهای مجازی برای ارتکاب کلاهبرداری و سایر جرایم مالی استفاده می کنند، همکاری می کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی در 15 سپتامبر، این سه آژانس ماه گذشته در برنامه آموزشی تحقیقاتی و اجرایی سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) برای بهبود مهارت‌ها در ترکیب ابزارهای کلاهبرداری و ضد کلاهبرداری با توجه به جرایم مرتبط با رمزنگاری شرکت کردند. برگزار شد. .

رئیس SEC فیلیپین Emilio B. Aquino گفت که هدف از این کارگاه بهبود توانایی افسران اجرای SEC فیلیپین برای انجام تحقیقات در مورد جرایم مربوط به اوراق بهادار مانند تجارت داخلی، دستکاری بازار، کلاهبرداری خارج از بازار و تقلب در ارز مجازی است. او گفت: «ما باید این را تقویت کنیم.

علاوه بر این کارگاه، SEC فیلیپین یادداشت چندجانبه IOSCO را در مورد جرایم ارزهای دیجیتال امضا کرد. تنظیم کننده همچنین به قانونگذاران محلی نگاه کرد تا با وضع قوانین جدید مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط IOSCO، قدرت اجرایی خود را تقویت کنند.

مشارکت بین دو سازمان گامی رو به جلو برای فیلیپین در زمینه نظارت بر دارایی های دیجیتال در این کشور است.

بیانیه مطبوعاتی SEC در مورد مشارکت های چندجانبه جدید. منبع: SEC

مربوط: هشدار پلیس ملی فیلیپین درباره «طرح بازی برای کسب درآمد» Axie Infinity

در اوایل سال جاری، SEC فیلیپین انتشار چارچوب نظارتی برای دارایی‌های کریپتو را که در ابتدا قرار بود در اواخر سال 2022 منتشر شود، به تعویق انداخت.

آکینو گفت: “ما درها را نمی بندیم. تنها چیزی که واقعاً نیاز داریم این است که مطمئن شویم مردم نسوزند.”

ارزهای دیجیتال همچنان در فیلیپین بحث‌برانگیز هستند، زیرا بانک مرکزی این کشور و کمیسیون بورس و اوراق بهادار محلی قبلاً به شهروندان توصیه کرده بودند که در عملیات مبادلات ارزهای دیجیتال خارجی شرکت نکنند.

در می 2023، SEC فیلیپین، مشتقات جمینی را یک ابزار اوراق بهادار ثبت نشده بر اساس قوانین داخلی نامید.

با این وجود، این کشور همچنان یک مقصد جذاب برای ارزهای دیجیتال است و هنوز هم به طور گسترده به عنوان یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد جهان شناخته می‌شود، با بیش از 11.6 میلیون فیلیپینی دیجیتال. دارایی‌ها و دارایی‌ها و رتبه دهم جهان از نظر پذیرش ارزهای دیجیتال است.

مجله: فروپاشی NFT ها و خود هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی به چشم می خورد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا