اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل کیف پول فانتوم توضیح می دهد که چرا کیف پول ها باید چند زنجیره ای شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

براندون میلمن، مدیر عامل کیف پول فانتوم، استدلال می‌کند که ایردراپ‌ها ممکن است ارزش تبلیغات را نداشته باشند و کیف پول‌های خود نگهبانی با توجه به مقررات موضوعه نیستند.

کیف پول ها همیشه یک موضوع داغ در صنعت ارزهای دیجیتال بوده اند، زیرا نقش مهمی در پذیرش دارند. همانطور که دنیای کریپتو تکامل می یابد و وارد فاز چند زنجیره ای می شود، کیف پول ها ممکن است نیاز به عملکرد متفاوت داشته باشند.در قسمت ۱۶ هش کردنبراندون میلمن، مدیرعامل Phantom Wallet به Elisha Owusu Akyaw می‌پیوندد تا درباره چگونگی تطبیق کیف پول‌ها با ماهیت چند زنجیره‌ای فضای کریپتو صحبت کند. Millman همچنین افکار خود را در مورد airdrops برنامه کیف پول، مقررات، و معنای منظره چند زنجیره ای برای پذیرش به اشتراک می گذارد.

قبل از فانتوم، میلمن تجربه ساخت ابزارهای توزیع شده را داشت. او به ساخت Matcha.xyz، یک صرافی غیرمتمرکز در اتریوم، و API 0x که سایر جمع‌کننده‌ها را قدرت می‌دهد، کمک کرد. به گفته او، نقش کلیدی کیف پول ها در ورود کاربر، چیزی بود که او را به ساخت برنامه های کیف پول جذب کرد.

Phantom به عنوان یک کیف پول اختصاصی برای Solana شروع شد، زیرا تیم به مسیر رشد آن اعتقاد داشتند زیرا “مواد لازم برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم بزرگ” را داشت. میلمن استدلال کرد که این شرط نادرست نبوده است، زیرا این شبکه در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ رشد کرده است و علیرغم فصل خرس همچنان ادامه دارد.

با این وجود، میلمن خاطرنشان کرد که اکوسیستم در حال تکامل است و برنامه های کیف پول باید با ماهیت چند زنجیره ای فضا سازگار شوند. مدیرعامل فانتوم تأیید کرده است که برخی از موانع فنی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد زیرا کیف پول، که در اصل بومی یک زنجیره است، برای پشتیبانی از شبکه های دیگر حرکت می کند. وی دو موضوع را برجسته کرد. زنجیره‌های مختلف راه‌های متفاوتی برای استخراج کلید دارند و شما باید سیستمی برای مدیریت چندین گره در باطن بسازید.

موضوع دیگری که اخیراً در مورد کیف پول ها ظاهر شده است، گمانه زنی در مورد ایردراپ های احتمالی برای تمرکززدایی عملیات است. اخیراً، حدس و گمان‌ها به حدی افزایش یافت که MetaMask به عموم مردم نسبت به شایعاتی مبنی بر اینکه MetaMask در حال گرفتن عکس‌های فوری برای ایردراپ در ۳۱ مارس است، هشدار داد.

به گفته میلمن، فانتوم هیچ برنامه کوتاه مدت تا میان مدتی برای صدور توکن ندارد. به گفته وی، هزینه های مربوط به استفاده از ایردراپ برای جذب کاربران ارزش آن را ندارد و به تاثیر مطلوبی منجر نمی شود. او افزود که ایردراپ Uniswap تفاوت معنی داری در دراز مدت ایجاد نکرد.

مدیر عامل فانتوم همچنین تاکید کرد که نگرانی‌های نظارتی در ارزهای دیجیتال مشکلی است که کیف پول‌های خود حضانت آن را جذب نمی‌کنند و پروژه‌ها باید دائماً بر روی شانه‌های آنها بررسی شوند.

آخرین قسمت را گوش کنید هش کردن به Millman در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn بپیوندید. همچنین می توانید لیست کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا