اخبار ارز دیجیتال

پتیشن امیدوار است که از استفاده آژانس های دولتی ایالات متحده از پزشکی قانونی Chainaloss جلوگیری کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

طبق دادخواست Change.org، فناوری اثبات نشده Chaineries می تواند منجر به نقض حریم خصوصی شود.

در 12 سپتامبر، طوماری در Change.org در مخالفت با استفاده از خدمات پزشکی قانونی Chainaracy توسط آژانس های فدرال ایجاد شد. این طومار صحت Chainaracy را زیر سوال برد و مسائل حقوقی مربوط به فعالیت های شرکت تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین را مطرح کرد.

این طومار که با «Stop Chainaracy» آغاز می‌شود، می‌گوید که نرم‌افزار Chainaracy به مجریان قانون در تلاش‌های خود برای جلوگیری از جرم و جنایت «از طریق اتصال دنیای واقعی به پرداخت‌های رمزنگاری» کمک می‌کند. بیان کرد:

ما معتقدیم که استفاده از نرم‌افزارهای اثبات‌نشده علمی و روش‌های ادعایی نادرست برای دخالت دادن افراد در ارتکاب جرایم، حق افراد برای حفظ حریم خصوصی مالی را به خطر می‌اندازد.

در این دادخواست آمده است که یافته‌های Chaineries با استانداردهای Daubert برای شهادت کارشناسان در دادگاه‌های ایالات متحده که توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1933 تأسیس شده است، مطابقت ندارد، که میزان خطای آنها ناشناخته است و آنها در معرض بررسی همتا قرار نگرفته‌اند. بالقوه مورد استفاده قرار گیرد. روش شناسی اشتباه

مرتبط: اجرایی Chainalysis تجزیه و تحلیل بلاک چین را در مقابل کمیته امنیت داخلی سنا تبلیغ می کند

این دادخواست ادعا می کند که مشکلات فنی این سرویس منجر به نقض احتمالی حریم خصوصی می شود.

هیچ فرد یا نهادی نمی‌تواند انتظار داشته باشد که اطلاعات مالی خود محرمانه بماند، زیرا هر کسی بدون توجه به مشارکت در فعالیت‌های مجرمانه می‌تواند درگیر چنین نرم‌افزاری شود.»

این مقاله گفت: استفاده از فناوری غیرقابل اعتماد الزامات متمم چهارم را برای علت احتمالی صدور حکم های جستجو و توقیف و قانون رازداری بانکی را که استثناهایی را بر اساس وجود فعالیت های مشکوک مجاز می کند، نقض می کند.

در این طومار هفت آژانس فدرال ایالات متحده که از خدمات Chaineries استفاده می کردند، فهرست شده بود.

عریضه اولین بود اعلام کرد این از لورا لیتز (نام مستعار L0la L33tz) است که از منتقدان سرسخت این شرکت بوده است. او در انتقاد تنها نیست. در ماه آگوست، مدیر تحقیقات و اطلاعات CipherTrace، Jonelle Still، ادعا کرد که فناوری Chainalysis به اشتباه برای مرتبط کردن استرلینگوف به میکسر ارزهای دیجیتال بیت کوین فوگ در پرونده ایالات متحده علیه رومن استرلینگوف استفاده شده است.

مجله: Tornado Cash 2.0: مسابقه ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونی


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا