🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیتر شیف به بیل آکمن درباره بیت کوین در دفاع از مایکل سایلر هشدار می دهد

پیتر شیف هشداری جدی به بیل آکمن سرمایه‌گذار میلیاردر درباره سرمایه‌گذاری بالقوه‌اش در بیت‌کوین داد و در مقابل ادعاهای مایکل سیلر، مدیرعامل MicroStrategy، هشدار داد.

در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، آکمن افکار خود را در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین بیان کرد و نگرانی های خود را در مورد تأثیر بالقوه آن بر قیمت انرژی و تورم ابراز کرد. سیلور به سرعت پاسخ داد و آکمن را تشویق کرد که بیت کوین را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری ببیند و بر نقش استخراج کنندگان بیت کوین در کاهش هزینه های برق برای مصرف کنندگان تاکید کرد.

اما شیف، که به بدبینی خود نسبت به بیت کوین معروف است، به آکمن نسبت به خرید این ارز دیجیتال هشدار داد و با گام اشتباه قبلی آکمن در هربالایف مشابهت هایی را ترسیم کرد. شیف خطرات سرمایه گذاری در بیت کوین را برجسته کرد و پیشنهاد کرد که می تواند به نتیجه بدتری نسبت به قرار گرفتن آکمن در هربالایف منجر شود و در نهایت منجر به زیان های قابل توجهی شود.

قیمت بیت کوین به ۷۲۰۰۰ دلار رسید

بحث بین این چهره های تاثیرگذار در زمانی مطرح می شود که بیت کوین همچنان به بالاترین قیمت های جدید خود ادامه می دهد و در حال حاضر به ۷۲۲۰۰ دلار رسیده است. در حالی که برخی بیت کوین را یک سرمایه گذاری پرسود می دانند، برخی دیگر مانند شیف در مورد پایداری بلندمدت و پیامدهای بالقوه آن تردید دارند.

بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

این تغییر بر اختلاف نظرهای مداوم در جامعه سرمایه گذاری در مورد آینده ارزهای دیجیتال تأکید می کند. با افزایش قیمت بیت کوین که توجه حامیان سرسخت و منتقدان سرسخت را به خود جلب می کند، سرمایه گذاران با چالش غلبه بر عدم قطعیت های پیرامون پذیرش و پایداری بیت کوین مواجه می شوند.

تنها زمان نشان خواهد داد که آیا آکمن به هشدار شیف توجه خواهد کرد یا به موضع صعودی سایلر در مورد بیت کوین می پیوندد، زیرا آکمن گزینه های خود را در میان توصیه های متناقض از سوی صاحبان وزن صنعت می سنجد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا