اخبار ارز دیجیتال

پیتر شیف مقیاس خاکستری را مسخره می کند زیرا قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در حال کاهش است

فهرست

  • دور پیروزی شیف
  • ETF های بیت کوین نقطه ای سر و صدا ایجاد می کنند

پیتر شیف، اقتصاددان و مفسر مالی معروف اخیراً گرفته شده به X (توئیتر سابق) برای ابراز تردید در مورد پایداری بیت کوین تراست (GBTC) گری اسکیل در طول سقوط قیمت بیت کوین. کریپتوکارنسی پرچمدار در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷ درصد کاهش یافته و به زیر سطح ۴۴۰۰۰ دلار رسیده است.

شیف که مدت‌ها منتقد بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده است، این سوال را مطرح کرد که GBTC تا چه زمانی می‌تواند به هزینه‌های سنگین خود برای تبلیغات ادامه دهد، زیرا انتظار می‌رود ارزش خالص دارایی (NAV) دارایی‌های بیت‌کوین به‌شدت با کاهش قیمت بیت‌کوین کاهش یابد.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که ETFهای رقیب بیت‌کوین به دلیل کارمزدهای پایین محبوبیت پیدا می‌کنند و نگرانی‌ها را در مورد خروج سهامداران احتمالی افزایش می‌دهند.

دور پیروزی شیف

در یک سری از پست‌ها، شیف به نظر می‌رسد که یک دور پیروزی را طی می‌کند و به فروش ثابت بیت‌کوین، ETF‌های بیت‌کوین و سهام مرتبط اشاره می‌کند.

او در مورد پتانسیل فروش تهاجمی تر در آینده حدس و گمان زد. شیف همچنین از سرمایه گذارانی که در مورد تایید ETF بیت کوین نقطه ای گمانه زنی می کنند انتقاد کرد. او اکنون معتقد است که آنها موقعیت های خود را فروخته اند.

او همچنین بر این واقعیت تاکید کرد که ETF های بیت کوین باید بیت کوین را به دلار آمریکا نقد کنند. این سناریو با توجه به اتکای تاریخی به Tether برای نقدینگی و پشتیبانی قیمت می تواند مشکل ساز باشد.

ETF های بیت کوین نقطه ای سر و صدا ایجاد می کنند

اولین ETF بیت کوین نقطه ای در بازار ایالات متحده قابل توجه بوده است، با پیشنهادات Bitwise Invest، Fidelity و BlackRock که جریان خالص ۶۲۵.۸ میلیون دلاری را ایجاد کرد.

با این حال، بیت کوین تراست گری اسکیل خروجی ۹۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. این اختلاف در عملکرد سؤالاتی را در مورد ترجیحات سرمایه گذار و پایداری ساختار کارمزد بالای Grayscale ایجاد می کند.

گزارش ها نشان می دهد که Grayscale مقدار قابل توجهی بیت کوین را به آدرس سپرده Coinbase Prime خود ارسال کرده است که احتمالاً نشان دهنده تغییر دارایی های سرمایه گذار به سایر ETF ها یا فعالیت های فروش منظم است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا