اخبار ارز دیجیتال

پیتر شیف به تبلیغ بیت کوین متهم شد

فهرست

  • پذیرش ناگهانی اصول بیت کوین توسط شیف
  • اتهامات بدبینی و نفاق

پیتر شیف از علاقه مندان به طلا، که به خاطر دیدگاه های شکاکانه خود در مورد بیت کوین شهرت دارد. هم زده ما با ترویج فعال مجموعه‌ای از NFT‌های بیت‌کوین به نام Golden Triumph ordinals به جامعه ارزهای دیجیتال کمک می‌کنیم.

این پیشرفت بسیاری را متعجب کرده است که آیا شیف، منتقد قدیمی ارز دیجیتال، موضع خود را تغییر داده است یا صرفاً از علاقه روزافزون به توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در بلاک چین بیت کوین استفاده می کند.

پذیرش ناگهانی اصول بیت کوین توسط شیف

در قلب این بحث، مفهوم نوآورانه بیت کوین Ordinals است، سیستمی که به محتوای دیجیتال اجازه می دهد تا در ساتوشی های فردی در بلاک چین بیت کوین جاسازی شود.

آنها راه جدیدی را برای استفاده از شبکه بیت کوین فراتر از طراحی اصلی آن به عنوان یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا ارائه می دهند.

شیف در یک سری پست از فروش شش جایزه طلایی خبر داد و بر کمبود و پتانسیل آنها برای افزایش ارزش قابل توجه تاکید کرد.

با شروع فروش و افزایش سرسام‌آور قیمت‌های این ارزهای معمولی، تبلیغ شیف موجی از فعالیت‌ها و گمانه‌زنی‌ها را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخته است.

طبق گفته شیف، فروش سریع این محصولات، با قیمت هایی از ۴۵۰۰ دلار تا نزدیک به ۱۰۰۰۰ دلار ظاهراً نشان دهنده تقاضای بالا است.

اتهامات بدبینی و نفاق

واکنش جامعه ارزهای دیجیتال به معرفی شیف ترکیبی از شک و تردید، اتهامات ریاکاری و ناباوری کامل بوده است.

بسیاری انگیزه‌های شیف را زیر سوال می‌برند و نمی‌دانند که آیا او با وجود انتقادات عمومی مخفیانه روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کند یا خیر.

این فعالیت تبلیغاتی باعث انبوهی از نظرات از بخش‌های مختلف، از جمله اظهارات شوخ‌آمیز، اتهامات آشکار به کلاهبرداری و درخواست برای شفافیت در مورد موضع واقعی شیف در مورد بیت کوین شد.

این موضوع باعث ایجاد بحثی در مورد اعتبار منتقدان بیت کوین شده است که در فعالیت های به ظاهر متناقض شرکت می کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا