اخبار ارز دیجیتال

پشیمانی پیتر مک کورمک در توییتر: “من احساس می کنم لعنتی” – تالار شعله

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پیتر مک کورمک پادکست اعتراف می کند که رابطه عشق و نفرت با توییتر دارد و گاهی اوقات به صورت آنلاین «دیگران را مسخره می کند».

بیت کوین چه کرد پیتر مک کورمک، پادکست، اعتراف کرد که رابطه عجیبی با توییتر داشته است، زیرا معتقد است که بدترین چیزها را در مردم به ارمغان می آورد.

او سخت کار کرد تا بیش از 500000 دنبال کننده برای تبلیغ برنامه خود جذب کند، اما هنوز متقاعد نشده است که شبکه مثبت باشد زیرا توییتر حماقت های زیادی را از مردم بیرون می کشد. و خودش را در آن ارزیابی می گنجاند.

من می توانم احساس کنم که برای دیگران مزخرف هستم [on Twitter]. مثلاً من از آن انتقاد می کنم و بعد خودم را منافق می بینم که خودم این کار را انجام می دهم.

اما او بیشتر طرفدار پادکست است، با مصاحبه‌های دقیق با مهمانان برتر مانند MicroStrategys Michael Saylor، ARK Invests Cathie Wood، و تحلیلگر Lyn Alden، که ماهیانه میلیون‌ها شنونده جمع می‌کنند.

همچنین بخوانید : ثروتمندترین دوران زندگی من بدترین زمان ها بود: پیتر مک کورمک

مک کورمک پس از 20 سال در بازاریابی دیجیتال و اداره آژانس خود، به طور کاملاً تصادفی عاشق پادکست شد. او در حین گوش دادن به پادکست استاد بهداشت، ریچ رالز، مجذوب خود شد و تصمیم گرفت که همان شغل را می‌خواهد.

مک کورمک وارد رالز دی ام شد و توانست از آنجا مربیگری رایگان بگیرد.

وقتی به مراسم او رفتم، او به من گفت که اگر روزی به لس آنجلس آمد با او تماس بگیرم. بنابراین من در لس آنجلس بودم، [and messaged him]، خب سلام. چگونه این کار پادکست را انجام دهم؟ و او به من مربی داد.

شلوغی مک کورمک به طرز تحسین برانگیزی عمل کرد بیت کوین چه کرد این پادکست به یکی از محبوب ترین پادکست های بیت کوین در سراسر صنعت تبدیل شده است. او اکنون یک کارفرمای موفق کسب و کار کوچک است، اما انواع فشارها را به او وارد کرده است.

در حال حاضر 7 نفر روی این پادکست کار می کنند. من نمی خواهم این را به هم بزنم. می گوید حقوق هفت نفر را می دهد.

آقای مک کورمک به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی از شهر روستایی خود یعنی بدفورد است.

این شهر کوچک بریتانیایی با جمعیتی کمتر از 200000 نفر، نام خود را بر روی نقشه بیت کوین جهان حک کرده است، همه اینها به این دلیل است که مک کورمک تصمیم گرفت در سال 2021 یک باشگاه فوتبال محلی بخرد.

مک کورمک نام باشگاه را به رئال بدفورد تغییر داد و به طرفداران این امکان را داد که برای کالاها، بلیط ها و نوشیدنی ها با بیت کوین پرداخت کنند. او همچنین یک آبخوری محلی در بدفورد خریداری کرد.

مک کورمک گفت که برادرش معتقد است که با بدفورد مانند یک هیئت انحصاری رفتار می کند و به تدریج شهر را خریداری می کند. اما او آن را اینطور نمی بیند.

من می‌خواهم مردم شهر من بهتر از شهر من بهتر شوند. من با انجام این پادکست به سراسر جهان سفر کرده ام و اکنون می خواهم با راه اندازی یک تجارت در آنجا از زادگاهم حمایت کنم.

چه چیزی باعث شهرت شما در توییتر شد؟

مک کورمک معتقد نیست که راز افزایش فالوورها در توییتر چیزی جز موفقیت نیست.

او می‌گوید من در شش سال گذشته سخت کار کرده‌ام و تا جایی که می‌توانم درباره بیت‌کوین و سیاست فکر باز کرده‌ام. این کار جواب داد و از او دعوت شد تا با رئیس جمهور سالوادور Naive Bucre ملاقات کند تا در مورد بیت کوین در سال 2021 گفتگو کند.

بنابراین در مجموع، توییتر دارای عناصر خوب و بد است. او می گوید که این برای تبلیغ باشگاه های فوتبال خوب است و کاری که من روی آن کار می کنم به همان اندازه دردناک است.

چه نوع محتوایی را می توان انتظار داشت؟

مک کورمک توضیح می دهد که محتوای اصلی محتوای توییتر او این است: بیت کوین و فوتبال و روشن می کند که او برای همه چای خور نیست.

اگر به بیت کوین علاقه دارید و عاشق فوتبال هستید، کاملاً کار می کند. همه چیز کار می کند. اما برای افرادی که فوتبال را دوست ندارند، فکر می کنم فوتبال در واقع یک منفی خالص برای کاری است که من انجام می دهم. می گویند این فوتبال برایم مهم نیست.

او که قلباً یک بیت کوین است، پشیمان است که در سایر ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می کند.

تنها چیزی که به آن اهمیت می دهم بیت کوین است. او می گوید لازم نیست به چیزهای دیگر توجه کنید.

اما مک کورمک از نظر سیاسی شخصیت جالبی است که نمی‌توان او را در طیف سیاسی به‌صورت راست یا چپ دسته‌بندی کرد. برای او، او هر مشکلی را بر اساس محاسن خود می‌پذیرد.

من شخصاً سعی می کنم مقید به ایدئولوژی نباشم. برای من مهم نیست که شما نظرات محافظه کارانه یا مترقی دارید. اگر موافقید موافقت کنید. اگر آن را انجام نمی دهید، آن را انجام ندهید.

گوشت گاو توییتر:

کاپیتان بیف: ریچارد قلب

اخیراً برای مک کورمک کیسه‌ای از چروک‌ها با پیامی مبنی بر اینکه پیتر مک کورمک و اریک وال کلاهبردار بوده‌اند، از طریق نامه ارسال شد.

او ریچارد هارت و احمق لعنتی او هکس را محکوم می کند و اعتراف می کند که در گذشته نمی توانسته از افکار درباره هارت و پروژه HEX او فرار کند.

من طرفدار کاری نیستم که او انجام می دهد [] من از آنها بدهای زیادی می گیرم، و اکنون به معنای واقعی کلمه به من بد می شود.

مک کورمک گفت که این مصیبت بسیار ناراحت کننده بود، زیرا پسرش که مسئول دریافت نامه از دفتر است، بدشانسی باز کرد.

گاهی برایم چیزهای خوبی می فرستند.پسرم نمیدونست این چیه [bag of shit] معنی گفت این باحال نیست دیگه چی برام بفرستی؟ گفت.

از چه نوع محتوایی می توانید لذت ببرید؟

مک کورمک از این که اعتراف کند که گهگاه از میم ها خوشش می آید نمی ترسد.

او همچنین از طرفداران کلان اقتصاددان لین آلدنز است، مانند الکس گلادستاین، مدیر ارشد استراتژی بنیاد حقوق بشر.

چشم انداز آینده:

مک کورمک CBDC را محکوم کرده است، که به نظر او یک فناوری نظارتی مزخرف و دیستوپیایی برای کنترل انبوه است.

او فکر می کند که تنظیم کننده ها باید از دخالت در زندگی مردم دست بردارند [and getting] در نحوه کار شما

همچنین بخوانید
ویژگی

بیت کوین فیزیکی می شود: هنر یا بدعت دیجیتال؟

ویژگی

سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

وقتی صحبت از پیش بینی قیمت بیت کوین می شود، مک کورمک معمولاً پیش بینی های بزرگی انجام نمی دهد.

در واقع او کاملا برعکس است.

پاسخ مک کورمک که در مورد جهت قیمت بیت کوین در 12 ماه آینده پرسیده شد، شبیه پاسخ یک سیاستمدار باتجربه است: بالا، پایین یا صاف. [] از من نگرفتی!

بیت کوین در نهایت بهبود می یابد. دوباره تابلوی انحصار بیت کوین را بچرخانید.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا