🚨 اخبار ارز دیجیتال

حرکت قیمت PepeCoin (PEPE) پتانسیل نزولی ۷۰٪ را نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الگوی نمودار نزولی نشان می‌دهد که PEPE می‌تواند شاهد کاهش ۷۰ درصدی دیگر در ارزش باشد، به‌ویژه اگر بازار کلی به روند نزولی خود ادامه دهد.

قیمت Pepe (PEPE) در سه هفته از زمان رسیدن به رکورد ۰.۰۰۰۰۰۴۴۹ دلار بیش از ۷۰ درصد کاهش یافته است. و با توجه به ترکیبی از شاخص های فنی و بنیادی، Memecoin ممکن است در روزهای آینده کاهش بیشتری پیدا کند.

نمودار PEPE الگوی معکوس نزولی کلاسیک را نشان می دهد

از نقطه نظر فنی، قیمت PEPE می تواند به طور قابل توجهی از سطوح فعلی کاهش یابد. هسته اصلی این چشم انداز نزولی، الگوی کلاسیک سر و شانه (H&S) است.

تحلیلگرانی که از تحلیل تکنیکال استفاده می کنند، الگوی H&S را به عنوان یک شاخص برگشت نزولی برای معکوس کردن سهام می بینند. زمانی شکل می گیرد که قیمت سه قله بالاتر از یک ساپورت یقه معمولی باشد. قله مرکزی که «سر» نام دارد از دو قله دیگر به نام «شانه چپ» و «شانه راست» بالاتر است.

شکستگی سر و شانه نشان داده شده است.منبع: آکادمی فارکس

الگوی H&S زمانی حل می شود که قیمت به زیر خط گردن می شکند. از سوی دیگر، به عنوان یک اصل تحلیل تکنیکال، معامله‌گران هدف نزولی یک الگو را با اضافه کردن حداکثر فاصله بین سر و خط گردن به نقطه شکست اندازه‌گیری می‌کنند.

در ۲۲ مه، PEPE زیر یقه H&S نزدیک به ۰.۰۰۰۰۰۱۵۶ دلار شکست. این هدف ماه ژوئن را نزدیک به ۰.۰۰۰۰۰۰۴۱ دلار می کند که ۷۰ درصد کاهش نسبت به سطوح فعلی دارد.

نمودار PEPE/USDT 4 ساعته. منبع: TradingView

در همین حال، شکست H&S ممکن است زودتر از موعد خشک شود زیرا PEPE 0.00000082 دلار را برای رالی ژوئن آزمایش می کند. این سطح نسبت به سطح فعلی قیمت حدود ۳۰ درصد کاهش یافته و در اوایل اردیبهشت ماه به عنوان حمایت عمل کرد. همچنین با خط ۰.۷۸۶ Fib PEPE مطابقت دارد.

از سوی دیگر، اگر قیمت PEPE دوباره خط گردن H&S را به عنوان پشتیبان به دست آورد، سناریوی شکست خطر بی اعتبار شدن دارد.

آیا دارندگان PEPE موجود تخلیه خواهند کرد؟

علیرغم ضررهای اخیر، PEPE همچنان ۴۰۰۰ درصد بالاتر از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۴۴ دلاری خود در مبادله معامله می شود. در نتیجه، کاهش بیشتر قیمت‌ها می‌تواند دارندگان PEPE موجود را تشویق کند تا سود خود را حفظ کنند، و این باعث تشدید تعصب نزولی می‌شود.

مطالب مرتبط: چگونه با استفاده از تحلیل بازار و ربات های معاملاتی از نوسانات بیت کوین سود ببریم

ردیابی ۱۵ آدرس برتر PEPE نگرانی هایی را ایجاد می کند. تقریباً همه شرکت‌ها در هفته‌های اخیر سهام خود را در PEPE کاهش داده‌اند، حتی برخی از آن‌ها تمام دارایی‌های خود را برای تضمین سود اولیه کاهش داده‌اند.

۱۵ آدرس برتر پپه با بالاترین درآمد و درآمد. منبع: Wulgy/Dune Analytics

در عین حال، تعداد دارندگان روزانه PEPE از ۵ ماه مه ثابت بوده است که نشان می دهد هیچ کاربر منحصر به فردی وارد شبکه نشده است.

دارندگان روزانه PEPE را بشمارید. منبع: Wulgy/Dune Analytics

این منجر به کاهش حجم معاملات در صرافی‌های ارزهای دیجیتال شد که یک سیگنال نزولی بیشتر برای دارندگان توکن موجود بود.

حجم PEPE در ساعت منبع: Wulgy/Dune Analytics

در صورتی که ارزهای دیجیتال در یک روند صعودی گسترده تر، به رهبری بالقوه افزایش در بازارهای بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) باشند، PEPE می تواند چشم انداز نزولی را کنار بگذارد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا