🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ PEPE از فرصت غوطه ور شدن استفاده کرد و توکن هایی به ارزش ۵۲۹۰۰۰ دلار خرید

این معامله پس از معامله قبلی انجام شد که در آن همین نهنگ ۲۸۰ اتریوم (۵۰۷۰۰۰ دلار ارزش) برای خرید ۵۰۰ میلیارد PEPE در ۵ ژوئن ۲۰۲۳ خرج کرد.

پس از کاهش حدود ۱۵ درصدی ارزش میم کوین Pepe (PEPE) با تم قورباغه به دلیل تغییرات اخیر کیف پول چند سیمی و نگرانی در مورد دستکاری احتمالی توسط توسعه دهندگان، یک دارنده کلیدی PEPE سکه هایی به ارزش ۵۲۹۰۰۰ دلار فروخته است. ۳۲۰ اتریوم (ETH) خرج کرده است. برای به دست آوردن ۶۴۰ میلیارد دلار توکن PEPE.

طبق پست X (توئیتر سابق) اشتراک گذاری توسط پلتفرم تحلیلی روی زنجیره Lookonchain. این پست همچنین نشان داد که نهنگ ها PEPE را با قیمت متوسط ​​خرید ۰.۰۰۰۰۰۱۱۶۳ دلار خریداری کردند.

همان نهنگ در ادامه رفتار قبلی خود در ۲۵ آگوست به دنبال تجارت قبلی خود حرکت دیگری انجام داد. در ۵ ژوئن ۲۰۲۳، Whale 500 میلیارد توکن PEPE با استفاده از ۲۸۰ اتریوم (۵۰۷۰۰۰ دلار) به دست آورد. علاوه بر این، در ۶ می سال جاری، Whale 253 اتریوم (به ارزش ۴۸۱,۰۰۰ دلار) را برای به دست آوردن ۱۶۴ میلیارد توکن PEPE سرمایه گذاری کرد.

شاید به نظر می رسید که این نهنگ خاص به سرعت عمل کرده و از فرصت ارائه شده توسط کاهش قیمت PEPE پس از کاهش قابل توجه استفاده کرده است. افزایش فعالیت فروش سکه میم می تواند نهنگ ها را وادار به انجام اقداماتی کند. این سردرگمی حول تنظیمات انجام شده در کیف پول‌های مولتی سیگ تحت کنترل توسعه‌دهندگان می‌چرخد.

تغییراتی در این کیف پول اعمال شد که در ابتدا حاوی ۱۰ میلیون دلار ارزش PEPE بود که منجر به کاهش امضای تراکنش های مورد نیاز شد. این تغییر نیاز به امضا را از ۵ از ۸ به ۲ کاهش داد، اما بلافاصله سوء ظن را برانگیخت.

هر گونه تغییر در ساختار مالی حیاتی پروژه به طور طبیعی نگرانی هایی را در مورد پتانسیل یک “کشش تاخیر” ایجاد می کند که در آن توسعه دهنده همراه با پول سرمایه گذار ناپدید می شود. در نتیجه این تحولات، ارزش میم سکه که زمانی محبوب بود تنها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰ درصد کاهش یافته است.

مربوط: آیا افت ۲۵ درصدی PEPE، SHIB و APE نشانه ای از تعمیق بازار خرس ارزهای دیجیتال است؟

از زمان انتشار این مقاله، قیمت معاملاتی PEPE به ۰.۰۰۰۰۰۰۸۷۳۸ دلار کاهش یافته است، درست بالاتر از پایین ترین سطح ۲۴ ساعته ۰.۰۰۰۰۰۰۸۰۴۶ دلار. در همین مدت، حجم معاملات PEPE نسبت به روز گذشته به میزان قابل توجهی ۲۷۶.۵۱ درصد افزایش یافت و به رقم خیره کننده ۲۸۳.۰۵ میلیون دلار رسید.

کاهش قیمت PEPE در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر به عملکرد ضعیف آن در ۳۰ روز گذشته کمک کرد. در نتیجه، Memecoin در طول ماه بیش از ۳۰ درصد سقوط کرد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا