🚨 اخبار ارز دیجیتال

سقوط ناگهانی پپه باعث از دست دادن نهنگ ۵۰۰ هزار نفری شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نهنگ memecoin که چند روز پیش توکن های Pepe را به ارزش حدود ۳ میلیون دلار خریداری کرد، اکنون حدود ۶۰۰۰۰۰ دلار ضرر غیر واقعی دارد.

قیمت Memecoin جدید Pepe (PEPE) تنها در چند روز پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در ۶ می، بیش از ۴۲ درصد سقوط کرد و حداقل برای یک سرمایه گذار صدها هزار دلار هزینه داشت.

با توجه به سرویس تجزیه و تحلیل بلاک چین به زنجیره نگاه کنیک «نهنگ» کریپتو از ۷۰ بیت کوین پیچیده (WBTC) و ۴۷۰ اتر (ETH) برای خرید ۹۶۲.۳ میلیارد توکن Pepe با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۰۳۱۲۲ دلار در ۵ می استفاده کرد.

با این حال، طبق CoinGecko، PEPE 42٪ از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. دارایی های PEPE سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در حال حاضر تنها ۲.۴ میلیون دلار ارزش دارد که نشان دهنده ضرر غیر واقعی بیش از ۶۰۰۰۰۰ دلار است.

علیرغم کاهش اخیر قیمت، پپه همچنان دارای ارزش بازار کمی بیش از ۱ میلیارد دلار است که آن را به ۴۵امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش گذاری کلی تبدیل می کند.

اقدام قیمت پپه از زمان شروع آن. سس: مارمولک سکه ای

از زمان عرضه در ۱۴ آوریل، پپه مورد توجه گسترده قرار گرفته است و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۳۶ میلیون دلار حجم معاملات ایجاد کرده است و از ۵ می، از طریق معامله Uniswap، پپه طیف گسترده ای از توجه را به خود جلب کرده است. بیش از ۵۰۰۰ مورد سوزانده شده است. ETH در قیمت گاز به تنهایی.

در حالی که memecoin شاهد نوسانات شدید در قیمت خود بوده است، تعداد مالکان خصوصی به طور پیوسته در طول سه هفته گذشته افزایش یافته است. طبق داده‌های Dune Analytics، ۱۴۴۵۳۴ دارنده توکن در زمان انتشار وجود دارد.

مربوط: Memecoin Mania: ارتباط اجتماعی، حدس و گمان باعث افزایش PEPE می شود

مالک شخصی توکن های پپه. سس: تجزیه و تحلیل تپه

همچنین، پس از افزایش فعالیت بیت کوین، از جمله تراکنش های مربوط به BRC-20، ظهور شیدایی memecoin، هزینه های شبکه بیت کوین (BTC) را به بالاترین سطح خود در دو سال گذشته رساند.

ممکوین ها از زمان ایجاد Dogecoin (DOGE)، شناخته شده ترین ارز دیجیتال مبتنی بر میم در سال ۲۰۱۳، نقشی در صنعت ارزهای دیجیتال ایفا کرده اند. این یک استراتژی معاملاتی فوق‌العاده پرخطر است، با مقادیر زیادی ثروت که به همان اندازه ساخته شده و از دست می‌رود.

آسیا اکسپرس: جاستین سان SUI Agricultural Sin، PEPE’s Runaway، ۳AC’s Oyster Philosophyنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا