🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا قیمت PEPE به صفر می رسد؟Memecoin در معرض خطر ادعاهای ragpull قرار گرفت

برخی از امیدواران Pepecoin به دلیل داده های زنجیره ای که نشان دهنده انباشت قوی در روزهای اخیر است، چشم به یک بازگشت گسترده در قیمت PEPE دارند.

پپ کوین (PEPE) که زمانی ممکوین بسیار سودآور بود، چهار ماه پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، بیش از ۸۰ درصد سقوط کرده است. اکنون تحلیل‌های فنی نشان می‌دهد که ممکوین ممکن است در هفته‌ها یا ماه‌های آینده در معرض خطر زیان‌های بیشتر باشد.

Pepecoin با اتهامات کشش تاخیر مواجه است

در ۲۴ آگوست، چندین توسعه‌دهنده سرکش Pepecoin تعداد امضاهای مورد نیاز برای جابه‌جایی توکن‌ها را از کیف پول multisig از ۵ از ۸ به ۲ از ۸ تغییر دادند. آنها سپس PEPE را به ارزش ۱۶ میلیون دلار به یک صرافی ارزهای دیجیتال فرستادند و پیشنهاد کردند که می خواهند آن را بفروشند.

برخی از تحلیلگران بازار این حرکت ها را نشانه هایی از یک “کشش پارچه ای” قریب الوقوع می دانستند که این نگرانی را افزایش می دهد که قیمت PEPE ممکن است در سال ۲۰۲۳ به صفر برسد.

“کشش تاخیر” قبلی مانند MULTI، توکن بومی برای پروتکل های پل زدن زنجیره ای چند زنجیره ای، تقریبا ۹۸ درصد از اوج خود کاهش یافته است. این کاهش تا حدی به دلیل این ادعا بود که هک ۱۲۵ میلیون دلاری Multichain در ژوئیه ۲۰۲۳ بخشی از یک کلاهبرداری با تاخیر گسترده تر بود.

به طور مشابه، در ژوئیه ۲۰۲۳، یک توسعه دهنده رمزنگاری مرتبط با یک پروژه هوش مصنوعی رمزنگاری یک کلاهبرداری با تاخیر ۲ میلیون دلاری انجام داد. در نتیجه، توکن هوش مصنوعی کریپتو 0XENCRYPT 99 درصد سقوط کرد و به پایین ترین سطح تاریخ ۰.۰۲ دلار رسید.

قیمت PEPE ترسیم مثلث نزولی مرگبار

تحلیلگر بازار نبراسکا گونر پیشنهاد می کند که قیمت PEPE ممکن است به زودی به دلیل تشکیل مثلث نزولی در نمودار ۴ ساعته به نزدیک صفر سقوط کند.

مثلث نزولی مالی یک الگوی ادامه نزولی است که با تشکیل همزمان مقاومت در خط روند نزولی و حمایت در خط روند افقی مشخص می شود. پس از سقوط قاطع قیمت به زیر حمایت و سقوط به حداکثر ارتفاع مثلث، برطرف می شود.

این باعث می شود که هدف نزولی در مثلث نزولی PEPE به نزدیک صفر برسد.

متقاضیان PEPE به صورت مقرون به صرفه خرید می کنند

در جنبه مثبت، برخی از سرمایه گذاران PEPE از کاهش قیمت توکن به عنوان فرصتی برای خرید افت استفاده می کنند. به طور خاص، عرضه توسط شرکت‌هایی با موجودی ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ توکن PEPE از ۲۷ آگوست به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

توزیع عرضه PEPEمنبع: Santimento

این افزایش در حال انجام است زیرا امیدواران Pepecoin ادعا می کنند که بازار می تواند فشار فروش بیشتری را از سوی توسعه دهندگان توکن جذب کند.

توسعه‌دهنده @pepecoineth زمانی ۶ درصد از PEPE را در اختیار داشت و ۱۶T توکن را به فروش رساند که ۴ درصد از عرضه را نشان می‌دهد. دریافت کردم. Kenobi سرمایه گذار Pepe اضافه کرد:

“به غیر از کیف پول توسعه دهنده Pepe، که در حال حاضر ۲٪ دارد، هیچ کیف پول دیگری بیش از ۰.۹٪ از عرضه خود را (به استثنای مبادلات) در اختیار ندارد. این برای PEPE در بلندمدت صعودی است. ۲٪ باقی مانده را بفروشید، شو!!!”

از نظر فنی، PEPE در نزدیکی منطقه انباشت درک شده در حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۸۵ دلار معامله می شود که شاهد افزایش ۱۲۰ درصدی قیمت در طول جلسه ژوئن-ژوئیه ۲۰۲۳ بود. بنابراین، با توجه به شاخص قدرت نسبی اشباع فروش PEPE (RSI)، بازار احتمالاً در این سطح باز می گردد.

نمودار روزانه PEPE/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت PEPE در اینجا جهش کند، هدف صعودی بعدی حدود ۰.۰۰۰۰۰۱۲۱ دلار در سال ۲۰۲۳ خواهد بود، میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA 50 روزه، موج قرمز)، که حدود ۴۵ درصد بالاتر از سطوح قیمت فعلی است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا