🚨 اخبار ارز دیجیتال

سه دلیل برای ادامه کاهش قیمت پپه در ماه سپتامبر

ترکیبی از شاخص های زنجیره ای، بنیادی و فنی نشان می دهد که کاهش قیمت پپه ادامه خواهد داشت.

قیمت پپ کوین (PEPE) از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۴۴۸ دلار در می ۲۰۲۳ تقریباً ۸۵ درصد سقوط کرده است. علاوه بر این، این حرکت نزولی می تواند تا سپتامبر ادامه یابد.

نقض امنیت سریال Pepecoin

پپ کوین در دو هفته گذشته دچار دو نقض امنیتی شده است.

ابتدا، در ۲۴ آگوست، یکی از اعضای تیم موسس متقلبانه Pepecoin، توکن های PEPE به ارزش ۱۶ میلیون دلار را به یک صرافی، به طور بالقوه برای فروش، انتقال داد. این باعث نگرانی در سراسر جامعه در مورد “تقلب رگباری” احتمالی شد و باعث شد که بازار PEPE 30٪ کاهش یابد.

و در ۹ سپتامبر، دسته رسمی X Pepecoin (معروف به توییتر) تأیید کرد که یک نهاد ناشناس به نام “lordkeklol” به کانال تلگرام معتبر این شرکت هک کرده است.

از زمان انتشار این خبر، قیمت PEPE بیش از ۱۲ درصد کاهش یافته است که نشان می‌دهد موجی از نقض‌های امنیتی اعتماد سرمایه‌گذاران به پروژه Memecoin را تضعیف می‌کند.

پپه ویل اخراج شد

شواهد بیشتر از خروج سرمایه گذاران Pepecoin از پروژه از داده های توزیع عرضه توکن بدست می آید.

به طور خاص، آدرس‌هایی با موجودی بین ۱۰۰ میلیون و ۱ میلیارد PEPE (امواج آبی در نمودار زیر) حداکثر عرضه توکن‌ها (تقریباً ۹۶.۵ درصد از آن) را کنترل می‌کنند. از زمانی که نگرانی‌ها در مورد «کشش فرش» پدیدار شد، میزان عرضه توسط این گروه به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

توزیع منابع PEPE بین آدرس هایی که بیش از ۱۰۰۰ توکن دارند.منبع: Santiment

خروج این نهنگ از پروژه می تواند بیشتر علاقه خرید به بازار PEPE را تضعیف کند.

شکست مثلث نزولی

از دیدگاه فنی، PEPE در حال ورود به مرحله فروپاشی است که شبیه یک الگوی مثلث نزولی است.

موارد مرتبط: اکسپلویت ها، هک ها و کلاهبرداری ها در سال ۲۰۲۳ نزدیک به ۱ میلیارد دلار سرقت خواهند کرد: گزارش

یک مثلث نزولی در یک روند نزولی یک الگوی ادامه نزولی در نظر گرفته می شود. این الگو زمانی حل می شود که قیمت به زیر خط روند پایینی شکسته شود و به اندازه ارتفاع بین خطوط روند بالا و پایین مثلث سقوط کند.

این نمودار ۴ ساعته PEPE است. منبع: TradingView

در نتیجه این تنظیمات فنی، قیمت PEPE در معرض خطر سقوط به ۰.۰۰۰۰۰۰۶۴ دلار در سپتامبر ۲۰۲۳ قرار دارد که تقریباً ۱۲ درصد از سطح قیمت فعلی کاهش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا