🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت پپه (PEPE) 60 درصد افزایش می یابد زیرا نهنگ ها دوباره سینه ها را به طرز شگفت انگیزی خریداری می کنند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پپه به رشد خیره کننده ۶۰ درصدی قیمت دست یافت. این افزایش در کنار فعالیت قابل توجهی از سوی نهنگ های ارزهای دیجیتال صورت گرفته است که نشان دهنده علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال است. صنعت سکه میم.

بازار مشاهده کرد که این شش کیف پول مجموعاً تقریباً ۱.۹۸ تریلیون PEPE (معادل ۴.۳۷ میلیون دلار) فروختند که سود تخمینی آن نزدیک به ۲ میلیون دلار بود. این فروش کیف پول احتمالاً حرکتی برای سرمایه گذاری از افزایش اخیر ارزش PEPE بوده است.

PEPEUSDT
نمودار PEPE/USDT از TradingView

یک کیف پول خصوصی با نام “0xa145” با سپرده گذاری ۴۸۶.۷۲ میلیارد PEPE به ارزش ۱.۰۴ میلیون دلار در پلتفرم صرافی بایننس توجه ها را به خود جلب کرد. این معامله منجر به سود تقریباً ۹۷ درصدی برای سازمان شد که حدوداً ۵۱۵۰۰۰ دلار بود.

سایر فعالیت‌های بازار شامل پنج کیف پول است که مشکوک به کنترل یک نهاد واحد هستند و ۱.۵ تریلیون PEPE به بایننس منتقل شده است. این معامله در مجموع ۳.۳ میلیون دلار بوده و سودی معادل ۱.۴۹ میلیون دلار داشته است. این به معنای بازگشت ۸۲ درصدی سرمایه اولیه است.

صنعت میم سکه شاهد رشد قابل توجهی است و پپه با افزایش ۶۳ درصدی در این روند پیشرو است. سایر دارایی‌های دیجیتال مبتنی بر میم مانند FLOKI و WIF نیز به ترتیب ۴۴% و ۴۳% سود داشته‌اند. این شور و شوق دوباره سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند تا ترس از دست دادن (FOMO) را به نمایش بگذارند، احساسی که می‌تواند به عنوان یک سیگنال هشدار برای پیروزی در بازارهای بی‌ثبات ارزهای دیجیتال باشد.

اگر این روندها را از نزدیک دنبال کنید، میم کوین ها به دلیل نوسانات بالا و ورود و خروج سریع سرمایه های سفته بازی شناخته می شوند. بنابراین مهم است که مراقب باشید. در حالی که چنین نوسان‌هایی می‌توانند فرصت‌های سودآور کوتاه‌مدت را ایجاد کنند، اما خطر اصلاحات ناگهانی بازار را نیز به همراه دارند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا