اخبار ارز دیجیتال

پپه بیانیه مهمی در مورد تراکنش های عجیب و غریب توکن PEPE ارائه کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رسمی حساب PEPE X PEPE بیانیه مهمی را در رابطه با معاملات اخیر توزیع کننده خود منتشر کرد.

PEPE بیان می کند که از اقدام اخیر در مورد استقرار PEPE آگاه است. با این حال، تراکنش های خاصی در توییت مشخص نشده است.

PEPE با بیان اینکه این تراکنش ها و تمام تراکنش های آتی از کیف پول توزیع کننده هیچ ارتباطی با بقیه تیم PEPE ندارند، از این فعالیت عجیب فاصله می گیرد.

علاوه بر این، PEPE می گوید که این با هیچ پروژه یا نشانه دیگری مرتبط نیست. تیم PEPE اظهار داشت که تراکنش های مورد بحث ممکن است توسط اعضای تیم سابق خائن انجام شده باشد که قبلاً از خزانه PEPE سرقت کرده بودند.

لازم به یادآوری است که حادثه آگوست ۲۰۲۳، زمانی که برخی از توسعه دهندگان متقلب PEPE با انجام یک سری تراکنش های غیرمنتظره از کیف پول چند امضایی پروژه، میلیون ها دلار PEPE را سرقت کردند.

یک سری از تراکنش‌های غیرمعمول روی کیف پول CEX چند امضایی PEPE رخ داد که بخش قابل توجهی از عرضه کل سکه را در اختیار داشت که منجر به انتقال ۱۶ تریلیون توکن PEPE به ارزش تقریبی ۱۵.۷ میلیون دلار در آن زمان به صرافی‌های رمزنگاری مختلف مانند : OKX، Binance و Bybit.

به دنبال آن، تیم PEPE این حادثه را روشن کرد و اعلام کرد که ۱۰ تریلیون توکن باقی مانده به یک کیف پول جدید منتقل شده است تا با دقت ذخیره شود تا زمانی که استفاده شود یا سوزانده شود.

ماه ها بعد، PEPE 6.9 تریلیون PEPE از ۱۰ تریلیون توکن باقی مانده را پس از سرقت سوزاند. PEPE همچنین خاطرنشان کرد که تیم جدیدی از مشاوران برای مشارکت‌های استراتژیک و بازاریابی ایجاد کرده است تا به تیم قبلی کمک کند تا با بررسی کاربردهای بالقوه ۳.۷۹ تریلیون توکن باقی‌مانده منتسب به کیف پول چند امضایی CEX به پیش برود.

در زمان نگارش مقاله، سکه پپ (PEPE) با تم قورباغه با ۰.۹۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۱۰۸۳ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا