🚨 اخبار ارز دیجیتال

PEPE با افزایش ۴۳ درصدی قیمت به رالی هیولا بیت کوین می پیوندد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با الهام از شخصیت بدنام Pepe the Frog، میم کوین مبتنی بر اتریوم Pepecoin (PEPE) به رالی اخیر بازار بیت کوین پیوسته است و قیمت آن بیش از ۴۳ درصد افزایش یافته است.

نمودار PEPE 1D. منبع: CoinMarketCap

افزایش سریع PEPE

در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۲۱۰۹ دلار معامله می شود، PEPE با عملکرد قابل توجه خود توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرده است. نه تنها قیمت آن افزایش یافته، بلکه حجم معاملات آن نیز با رشد قابل توجه ۳۷۷ درصدی به ۸۰۶ میلیون دلار رسیده است. این افزایش فعالیت، ارزش بازار PEPE را با ۵۰ درصد افزایش به ۸۸۴.۹ میلیون دلار رساند.

با کمال تعجب، افزایش مسیر قیمت PEPE حتی از پیش بینی های تحلیلگران باتجربه نیز فراتر رفته است. علی تحلیلگر ارزهای دیجیتال در ژانویه برجسته شده است شکست احتمالی PEPE از یک کانال موازی نزولی امکان رسیدن به سطوحی بین $۰.۰۰۰۰۰۱۶ و $۰.۰۰۰۰۰۱۹ را نشان می دهد. با این حال، افزایش فعلی در ارزش PEPE از این پیش‌بینی‌ها فراتر رفته است و ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار کریپتو را آشکار می‌کند.

نقطه عطف قابل توجه در سفر PEPE، فهرست اخیر آن در Bitstamp، یکی از قدیمی‌ترین و تنظیم‌شده‌ترین صرافی‌های رمزنگاری متمرکز در حال فعالیت است. Bitstamp که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، دارای پایگاه کاربری قوی با بیش از چهار میلیون مشتری در بیش از ۱۰۰ کشور است. فهرست کردن PEPE در چنین بورس معتبری نه تنها نقدینگی آن را افزایش می دهد، بلکه دسترسی آن را به مخاطبان وسیع تری از سرمایه گذاران بالقوه تقویت می کند.

تاثیر بیت کوین بر PEPE

در حالی که افزایش شهاب‌سنگ PEPE به خودی خود چشمگیر است، اما در پس‌زمینه‌ی تجدید حیات بیت‌کوین نیز اتفاق می‌افتد.

کریپتوکارنسی پیشرو اخیراً از ۵۷۰۰۰ دلار فراتر رفت، قیمتی که بیش از دو سال است که دیده نشده است. همانطور که با تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای نشان داده شده است، در پشت این افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی افزایش یافته است.

کی یانگ جو از CryptoQuant اشاره کرد که بیت کوین توسط “نهنگ ها” انباشته می شود و به دارندگان بزرگ این ارز دیجیتال اشاره دارد. این انباشت منجر به سودهای غیرقابل تحقق برای این سرمایه گذاران شده است، که بر جذابیت بیت کوین در میان محافل نهادی تاکید می کند و پیش بینی های بالای تحلیلگران مبنی بر قریب الوقوع بودن رشد را تقویت می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا